Запрошуємо до співпраці!

EcoFlow Ukraine, як офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні, зацікавлений у розширенні партнерської мережі та запрошує до співпраці мережеві маркети, роздрібні офлайн та онлайн-магазини.

EcoFlow Ukraine працює напряму з заводом-виробником, що гарантує вам:

  • високу якість товарів;

  • прозорість ціноутворення;

  • постійний сервісний та маркетинговий супровід.

Щоб стати офіційним дилером EcoFlow на території України, будь ласка, заповніть контактну форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося.

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

 

З EcoFlow Ukraine вже працюють загальнонаціональні мережі та роздрібні магазини, що забезпечують високу впізнаваність бренду: DroneUA, Епіцентр К, Allo.ua, MotoStuff.com.ua, Chako.ua, Storgom.ua та інші. З повним переліком можна ознайомитися тут.

Бренд EcoFlow займає лідерські позиції на світовому ринку у сегменті інноваційних рішень для енергетичної безпеки та повної енергозалежності.

Портативні зарядні станції EcoFlow застосовуються у найрізноманітніших сферах: від резервного живлення будинків та побутової техніки, в дорозі, при відпочинку на природі, для живлення професійних електроінструментів та техніки, у будь-яких місцях без доступу до централізованого електропостачання.

Асортимент товарів EcoFlow включає лінійку для побутового користування (RIVER) та промислових масштабів (DELTA), а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

Інноваційно, екологічно, портативно, надійно.

Залишайте заявку на співпрацю, щоб дізнатись більше про умови та можливості розширення вашого асортименту.

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ