Ремонтні та сервісні роботи обладнання для накопичення та генерування електроенергії EcoFlow виконує сервісно-інженерний відділ компанії DroneUA, єдиного офіційного дистриб’ютора на ринку України. Сервіс включає гарантійне та постгарантійне обслуговування портативних зарядних станцій, розумних генераторів, сонячних панелей чи іншого спеціалізованого обладнання бренду, яке підлягає гарантії від заводу-виробника.

Звертаємо вашу увагу, що гарантійне обслуговування товарів EcoFlow проводиться виключно авторизованими сервісними центрами країни, в якій було придбано товар. Міжрегіональне післяпродажне обслуговування не передбачає поширення гарантії виробника для ремонту товару поза межами країни придбання.

На території України відремонтувати обладнання EcoFlow, яке було куплено в іншій країні, можливо на комерційній основі в авторизованому сервісному центрі EcoFlow, ексклюзивного дистриб’ютора бренду.

 

 

Зв’язатися з сервісним центром


Надання сервісних послуг на високому рівні, тому що:

Ми використовуємо лише оригінальні запасні частини та програмне забезпечення

Наші інженери пройшли спеціалізоване навчання та мають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію

Надаємо гарантію на виконані послуги та встановлені запасні частини


Виконуємо такі види сервісних робіт для обладнання EcoFlow:

  • Відновлення роботи пристрою після потрапляння вологи та фізичних пошкоджень

  • Оновлення програмного забезпечення


Як ми працюємо:

Якщо виникли проблеми з вашим пристроєм, ви залишаєте заявку нашому адміністратору за номером 0 800 20 75 55. Надайте менеджеру таку інформацію: модель вашого пристрою та опишіть несправність.

Адміністратор фіксує ваше звернення та надає вам всі дані для поставки техніки на ремонт: який комплект необхідно передати та які є способи відправлення. Обов'язково потрібно передати документи, що підтверджують покупку.

Передати обладнання ви можете так: або привести до нашого офісу Київ, ст.м. Васильківська, вул. Братів Чучупаків (Смольна), 9Б, БЦ Глорія або відправити транспортною компанією Нова Пошта.

Коли обладнання опиниться в руках наших інженерів, вони проведуть діагностику та узгодять з вами строки, вартість та інші деталі ремонту.

Якщо умови вас влаштовують, далі проходить ремонт та етап тестування. Після цього ви вносите оплату за ремонт і ми повертаємо справне обладнання вам.


Поширені питання
 

Консультація і діагностика проводяться безкоштовно?

Консультація безкоштовна. Діагностика оплачується у випадку, якщо клієнт відмовився від ремонту.

Як швидко я отримаю назад свій пристрій?

Кожен випадок ремонту індивідуальний. Строки ремонту залежать від таких параметрів: наявності запчастин, складності ремонту, завантаження нашого сервісного центру та вашої швидкої відповіді чи узгодження.

Які умови ремонту обладнання по гарантії?

Гарантійне обслуговування поширюється на все обладнання EcoFlow, що було офіційно ввезено та придбано через офіційних дилерів на території України. Дізнатись детальну інформацію про гарантійне обслуговування

Чи надаємо ми гарантію на виконані послуги?

Після ремонту ми надаємо гарантію 1 місяць на запчастини та послуги що були надані, окрім випадків індивідуально оговорених при постановці техніки на ремонт.


ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРИЄДНАННЯ (ОФЕРТА) ПРО НАДАННЯ КОМПЛЕКСУ ПОСЛУГ СПЕЦІАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІЧНО СКЛАДНИХ ПОБУТОВИХ ТОВАРІВ СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ

Детальніше

 

Вартість послуг сервісного центру

Детальніше

 

Акт про видачу коштів при поверненні товару

Завантажити

 

Контакти сервісного центру

0 800 20 75 55

[email protected]