Найчастіші запитання

Калібрування. Не вірно відображає проценти або час на дисплеї. Може не заряджатися.

При підключенні слабких споживачів через вихід інвертора 220 Вольт станція через деякий час може некоректно відображати рівень заряду та час, що не являється дефектом обладнання, а фізичною особливістю перетворення енергії з акумуляторів постійного струму у 220 Вольт змінного струму. Навіть без підключеного навантаження, але з увімкненим виходом інвертора станція вже генерує (перетворює) енергію. В цей же час на екрані вихідна потужність може дорівнювати нулю, але заряд акумулятора зменшується, витрачається на сам процес перетворення без корисної дії. Чим менше споживання, тим більші витрати на конвертацію енергії.

Батарейний модуль станцій EcoFlow оснащений автоматичною системою балансування комірок, для підтримання однакового рівня заряду на кожній з них. В процесі балансування рівень заряду фактично змінюється. Проте, коли станція тривалий час не використовується, або постійно використовується як "ДБЖ", цей процес не враховується основним блоком. Якщо станція заряджається та розряджається, такий процес непомітний та дані фактичного заряду постійно оновлюються. Завод-виробник рекомендує періодично (кожні три місяці) проводити цикл зарядки-розрядки станції згідно інструкції якщо пристрій не використовується та один раз на 4-5 днів, якщо станція постійно використовується як "ДБЖ". Щоб зрозуміти дійсний стан акумулятора достатньо зробити процедуру калібрування. В процесі зарядки для калібрування не підключайте до станції навантаження.

Інструкції з калібрування (три рази) ПЕРШІ версії (River, Delta):

 • Вимкніть усі обмеження заряду та розряду у додатку (Delta 1 не працює з додатком - можна переходити до наступного пункту). Повністю РОЗРЯДІТЬ електростанцію (рекомендоване навантаження 200 Вт), доки вона не вимкнеться, доки станція самостійно не вимкне вихід 220 В.
 • Потім повністю зарядіть її, доки на екрані не зникне вхідна потужність - Input = 0.
 • Навіть, коли показники відображають 100% заряду, а Input відмінний від нуля, значить, станція ще заряджається. Якщо станція буде довго розряджатись при показниках 1%, процедуру треба провести 3 рази.


Інструкції з калібрування (три рази) ДРУГІ версії (River 2, Delta 2):

 • Вимкніть усі обмеження заряду та розряду у додатку.
 • Повністю ЗАРЯДІТЬ електростанцію доки на екрані не зникне вхідна потужність - Input = 0. Навіть, коли показники відображають 100% заряду, а Input відмінний від нуля, значить, станція ще заряджається.
 • Потім розрядіть електростанцію (рекомендоване навантаження 200 Вт), доки вона не вимкнеться, доки станція самостійно не вимкне вихід 220 В.
 • Якщо станція буде довго розряджатись при показниках 1%, процедуру треба провести 3 рази.

 

EPS - це не ДБЖ (UPS)

Станції використовують не універсальну функцію ДБЖ (UPS), а працюють лише як EPS - Emergency Power Supply (аварійне електропостачання). Наші Рекомендації щодо використання станцій в режимі EPS (Це не ДБЖ). В такому режимі (EPS) потрібно вимикати усі обмеження на заряд/ розряд. Зарядні станції EcoFlow мають режим EPS, як додаткову, але не основну опцію (функцію). Станція так може працювати, але потребує іншого підходу до його використання, аніж професійні спеціалізовані пристрої з універсальною функцією ДБЖ. Рекомендуємо раз на 4-5 днів проводити цикли заряду та розряду (0-100%). Це збереже інші функції станції і продовжить її роботу.

Станція шумить (пищить, потріскує)

Коли портативний зарядний пристрій Торгової Марки EcoFlow тощо, працює, іноді Ви можете почути високочастотний шум, який виходить не з динаміків чи вентиляторів. Цей вид високочастотного звуку є фізичним явищем, яке виникає при роботі сучасних високопотужних зарядних продуктів і не є дефектом обладнання та не впливає на пристрій та його роботу.

Немає оновлення ПЗ (зокрема WiFi модуль)
 1. Увімкнути геолокацію на телефоні
 2. Надати додатку Ecoflow доступ до гоеданних
 3. Перезавантажити телефон
 4. Зайти в додаток, можливо підтягнеться оновлення
Як правильно поставити станції на довготривале зберігання

Усі що були у використанні для переведення у режим довготривалого зберігання необхідно:

 • River mini: Спочатку розрядити станцію до 30% і одразу зарядити до 80% Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
 • River 1 (Max, Pro), Delta 1 (Mini, Max): Спочатку розрядити станцію до 30% і одразу зарядити до 60%. Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
 • Delta 2 (Max), Delta Pro: Спочатку розрядити станцію до 0%, одразу зарядити до 100% і розрядити до 60%. Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
 • River 2 (Max, Pro): Спочатку розрядити станцію до 0% і одразу зарядити до 60%. Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
 • 2KWh, 5KWh LFP Battery: Спочатку розрядити батарею до 30% і одразу зарядити до 60%. Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
Коли повинні працювати кулери?

Портативні зарядні станції Торгової Марки EcoFlow - це високотехнологічні пристрої, які мають вбудовані сенсори та контролери. Пристрій постійно слідкує за температурою та навантаженням і в залежності від запрограмованих алгоритмів регулює охолодження. Тобто в певний момент часу станція автоматично вмикає чи вимикає кулери.

Холодильник в момент лодогенерації видає помилку 3008

Вимкнути прилад повністю. Перевірити вентиляційні отвори, щоб були чисті та без посторонніх предмтів. Почекати 1-2 хвилини та включити повторно.

Не може встановити обмеження у % на розряд станції( Рівер Про). Додаток та прошивка оновлені до останньої версії.

В перших версіях функції обмеження розряду немає.

Генератор Двопаливний. Чи може працювати тільки від газу без бензину?

Так

Генератор як відрегулювати smart generator, в горах де низький тиск погано заводиться, як налаштувати карбюратор, якщо використовується генератор на висоті вище 1000 метрів.

відповідь від виробника - "Генератори EcoFlow не потребують додаткових налаштувань. Їх можна використовувати безпосередньо до 2500 метрів. На кожні 1000 метрів збільшення висоти втрата потужності становить близько 5-10%"

Чи можна підключати до вихідних розеток змінного струму пристрої перед запуском генератора?

Ні. Не підключайте до вихідних розеток змінного струму будь-яке електричне обладнання перед запуском генератора.

USB-C може не працювати з деякими потужними пристроями, наприклад ноутбук з потужністю 100 Вт

Порти USB-C видають заявлену потужність - 100Вт. Можливі варіанти, коли характеристики зарядного кабеля type-c не відповідають необхідним параметрам зарядних контролерів пристроїв, або протоколи заряджання не підтримуються хоча б одним із цих контролерів.

Потужність смарт розеток

110-250V MAX 10A, MAX 2500W

Час роботи станції менший ніж вказана ємність батареї

Звертаємо Вашу увагу, що ККД зарядної станції не вказаний у технічних характеристиках пристрою та не має сталого показника і залежить від багатьох факторів, таких як інтерфейс для підключення споживача (напр. при використанні інтерфейсу 12В ККД вищій, ніж при використанні інвертора 220В); фактичне навантаження при роботі (напр. при роботі через інтерфейс 220В при збільшенні навантаження ККД збільшується) Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної батареї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це високотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.

Підсвічування незадіяних сегментів дисплея. Артефакти. Статичний заряд.

При протиранні екрану чи зніманні з нього захисної плівки можуть виникати підсвічування незадіяних сегментів дисплея. Це не є несправністю і не впливає на загальну роботу присторою. Такі прояви - це фізичне явище як результат дії статичних зарядів, що накопичуються на поверхнях в.т.ч. людському тілі. Підсвічування сегментів зникають після того, як статичний заряд знімається з поверхні.

Робота других версій з фазозалежними котлами. Були звернення, коли станція, яка повинна бути з заземленням не працює з котлом.

Спробувати перевернути вилку, або не відключати від мережі, при відключенні світла

Чи можна підключати до станцій сонячні панелі з загальною потужністю/напругою більшою ніж зазначен на станції?

Потрібно підключати згідно характеристик вхіного порта станції. Напруга сонячних панелей не повинна перевищувати параметри входу станції. При цьому струм станція "візьме" від панелі відповідно до своїх параметрів.

Станція не підключається до мобільного додатку, хоча все робиться правильно, проблема з айфонами

Інколи допомагає перевстановлення додатку в телефоні. Але також не виключено - проблема на стороні самого телефону. також можна спробувати підключитись до іншого вайфаю.

Чи може станція з міжнародними чи австралійськими розетками пропускати 0 для роботи котла від мережі в режимі ДБЖ?

Цей параметр залежить від моделі станції та перехідників які використовується для підклюяення станції до мережі (під час зарядки), та споживача до станції (під час розрядки). Не залежно від кабелю та перехідника, при пудключенні станції до мережі(навіть при відсутності світла), станція зануляється, що може вирішити питання роботи котла.

Чи можна до порту Xt60 під'єднувати акумулятори 12V через кабель "крокодили - Xt60",як альтернативний спосіб заряду, якщо акумулятор відповідає характеристикам даного порту. Якщо ні, то чому не можна, адже даний порт розрахований також на заряджання від автомобільного прикурювача від 12V аккумулятора.

Можна, якщо напруга акумулятору відповідає характеристикам даного порту. Головне не переплутати клеми плюс та мінус, інакше можна пошкодити станцію.

Чому на коробці написано літій-іонний акумулятор, хоча у другої версії повинен бути літій-залізо-фосфатний

Літій-залізо-фосфат це різновід літій-іонного акумулятора.

Чи є захист у станції від підключення інших користувачів до мобільного додатку? ситуація з сусідами, які підключились до додатку і керували станцією

На пристроях першої генерації (без блютуз), підключитись до станції можна тільки після утримання кнопки IOT і підключення станції до вашої власної Wi-Fi мережі. Після цього у людей які не мають фізичний доступ до станції, підключитись до неї не буде можливості. По 2й серії, якщо ви додали пристрій до свого аккаунту (через блютуз), ніхто інший, без фізичного доступу, не зможе підключитись до станції, не залежно від того підключена вона до вайфаю чи ні.

Чи можна до Delta 2 підключати додаткові батареї іншої ємності, на приклад: DELTA 2 Max Extra Battery/ DELTA Max Extra Battery/ чи навпаки? Чи будуть якісь складнощі при їх використанні? Сумісність батареї та станцій.
Які рекомендації при першому використанні станції?Чи потрібно її заряджати-розряджати чи робити калібровку.

Бажано перший раз повністю зарядити пристрій, (без навантаження).

Чи можна заряджати станцію від порту Type-c?

River 2/2MAX/2PRO можна...

Чи можна підключати до станції додаткову батарею для різних інших країн (американська/ європейська і тд)? Чи потрібна перепрошивка чи ні? І як дізнатись заздалегідь чи знадобиться взагалі перепрошивка?

Якщо модель батареї відповідоає моделі станції то можна підключати будь-які версії. Регіон не впливає на працездатність. Зазвичай додаткова прошивка не потрібна.

Не працює в режимі безперебійника. Після розряджання станції, станцю треба заново вмикати виходи 220. Автоматично це не відбувається.

В деяких станціях з останніми оновленнями у додатку з'явилася функція "AC Always on" - вона включить вихід 220В коли включиться станція.

На екрані відображається повний заряд, але заряджання ще відбувається

Логіка заряджання полягає в тому, що індикатор рівня заряду акумулятора спочатку відобразить 100%, тоді як станція продовжує заряджатися деякий час, поки не буде справді повністю заряджений. Це буде зрозуміло коли на екрані зникне вхідна потужність - Input = 0

Як додати пристрій до Автоматичної Програми у застосунку?
Для початку потрібно створити сценарій і до цього сценарію обрати потрібний пристрій зі списку.

 

Тобто:

 1. Тиснемо плюс у додатку і вибираємо Вашу станцію (пристрій) на головній сторінці. Якщо пристрій вже додано, то переходимо до наступного пункту.
 2. Переходимо у розділ Автоматична Програма та створюємо сценарій - тиснемо "+ Нова автоматична програма". В процесі створення потрібно обрати Умову та Дію.
 3. Саме на етапі обирання Дії програма запропонує Вам вибрати пристрій зі списку, при цьому буде показаний малюнок приладу та його серійний номер. Натиснувши на пристрій, обираємо потрібну дію.
 4. Тиснемо "Зберегти" і наступним "Створити". Вказуємо ім'я нової автоматичної програми, тиснемо "Підтвердити".
 5. Готово - "Сценарій" та "Дія" до Умови з відповідним пристроєм створені (пов'язані між собою).
Станція постійно включена (режим "сон", екран не світиться, але блимає індикатор) без навантаження і розряджається. При цьому виходи DC та AC можуть бути вимкнені.

Шановні Користувачі! Нагадуємо Вам, що вимикання станції відбувається після довгого натискання на кнопку живлення, при цьому на дисплеї відобразиться слово OFF та станція вимкнеться. При короткому натисканні на кнопку живлення відбувається переведення станції у режим "очікування", при якому пробудження можливе після натискання будь-якої кнопки а світлодіод живлення повільно блимає. У режимі "очікування" станція тримає зв'язок з мережею WIFI та Bluetooth (за наявності), всі системи знаходяться у режимі готовності, тобто станція генерує всі необхідні напруги для підтримки цього режиму та, відповідно, споживає певну частину енергії акумулятора. Спрацьовування вентилятора системи охолодження на короткий період часу у режимі "очікування" є нормальним явищем (це закладено у алгоритмі роботи станції). Отже, перебуваючи у режимі "очікування" протягом певної кількості часу безперервно, станція може витратити усю енергію свого акумулятора на підтримку роботи внутрішніх систем. Якщо станція не використовується за призначенням, завод-виробник рекомендує вимикати її, або встановити у додатку функцію автоматичного вимикання у період бездіяльності.

Переріз кабелів для сонячних панелей

для панелей від 60w до 160w переріз становить 2.5mm’2 (квадратних міліметрів), для панелей від 220w до 400w переріз становить 4mm’2 (квадратних міліметрів)

Станція постійно включена (режим "сон", екран не світиться, але блимає індикатор) без навантаження і розряджається. При цьому виходи DC та AC можуть бути вимкнені.

Шановні Користувачі! Нагадуємо Вам, що вимикання станції відбувається після довгого натискання на кнопку живлення, при цьому на дисплеї відобразиться слово OFF та станція вимкнеться. При короткому натисканні на кнопку живлення відбувається переведення станції у режим "очікування", при якому пробудження можливе після натискання будь-якої кнопки а світлодіод живлення повільно блимає. У режимі "очікування" станція тримає зв'язок з мережею WIFI та Bluetooth (за наявності), всі системи знаходяться у режимі готовності, тобто станція генерує всі необхідні напруги для підтримки цього режиму та, відповідно, споживає певну частину енергії акумулятора. Спрацьовування вентилятора системи охолодження на короткий період часу у режимі "очікування" є нормальним явищем (це закладено у алгоритмі роботи станції). Отже, перебуваючи у режимі "очікування" протягом певної кількості часу безперервно, станція може витратити усю енергію свого акумулятора на підтримку роботи внутрішніх систем. Якщо станція не використовується за призначенням, завод-виробник рекомендує вимикати її, або встановити у додатку функцію автоматичного вимикання у період бездіяльності.

Іноді помітне мерехтіння на екрані, особливо в темному приміщенні (DELTA 2)

Коли портативний зарядний пристрій Торгової Марки EcoFlow працює "в холостому" режимі чи з доволі низьким навантаженням (до 100 Вт), Ви можете інколи спостерігати легке мерехтіння підсвічування екрану, особливо в темному приміщенні. Мерехтіння зникає при навантаженні орієнтовно від 100 Вт. Це не є дефектом обладнання та не впливає на пристрій та його роботу. Насправді це особливість стратегії енергозбереження - Виробник заклав цей алгоритм роботи задля максимальної ефективності пристрою. В такому режимі портативна станція мінімально витрачає енергію на свої потреби, що в свою чергу збільшує час її роботи.