EcoFlow — світовий виробник технологічних рішень в галузі портативних накопичувачів електроенергії, енергетичних систем для автономного забезпечення будинків з використанням можливостей джерел відновлюваної енергетики. Компанія впроваджує інновації у сфері енергонезалежності та створює умови автономності для будинків, пересувних конструкцій, автомобілів поза центральною електромережею. Глобальний бренд EcoFlow наразі представлений у 83 країнах світу.

EcoFlow Ukraine — офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні, який налічує понад 400 партнерів у всіх містах країни.

Авторизований дистриб’ютор EcoFlow в Україні — компанія Robotics Distribution (частина групи компаній DroneUA), забезпечує представлення всієї лінійки товарів, сервісний та гарантійний супровід клієнтів.

Широкий асортимент EcoFlow включає:

  • портативні зарядні станції для побутового користування лінійки RIVER та промислових масштабів DELTA;

  • сонячні панелі EcoFlow Solar Panel;

  • системи енергонезалежності Power Kit;

  • генератори, додаткові батареї, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

Портативні зарядні станції EcoFlow застосовуються у найрізноманітніших сферах: від резервного живлення до використання на кемпінгу, риболовлі, дорожніх подорожах, фото- і відео знімання і забезпечення роботи бізнесу в різних умовах.

Як системний та клієнтоорієнтований бренд ми ставимо собі за мету зробити не просто якісний продукт, – ми гарантуємо професійне сервісне обслуговування клієнтів, формуючи професійні інженерні команди всередині країни. Авторизований сервісний центр EcoFlow в Україні забезпечує оперативне гарантійне та постгарантійне обслуговування клієнтів:

  • оперативне рішення відповідно теми звернення;

  • надання послуг висококваліфікованими спеціалістами галузі, які пройшли спеціалізоване навчання від розробників бренду;

  • використання лише оригінальних запасних частин та програмного забезпечення;

  • гарантію на виконані послуги та встановлені запасні частини .
     

Детальніше про асортимент EcoFlow Ukraine у розділі Продукти