Технології EcoFlow відкривають нові можливості для формування індивідуальних систем енергонезалежності. Портативні зарядні станції, сонячні панелі, додаткові батареї, розумний генератор та інші технологічні рішення - це про можливості мати доступ до електроенергії будь-де: безперебійно, системно, потужно, екологічно, та економічно.

Академія EcoFlow - це постійний проєкт, в якому експерти діляться максимально практичною інформацією, ексклюзивними кейсами, новинами та детально розповідають як ті чи інші продукти ефективно використовувати в житті.

Приємного перегляду!

 

Вебінар 10 «Варимо каву з EcoFlow: автономна робота кав‘ярні від портативних зарядних станцій»

 

У цьому випуску ви почуєте про можливість автономного живлення електроприладів кав’ярні, як у випадку аварійного вимкнення електропостачання, так і для зменшення рахунків власникам бізнесу. Використовуючи для цього зарядну станцію EcoFlow у парі з сонячною панеллю EcoFlow Solar Panel та генеруючи зелену енергетику. Також дізнаєтесь, які зарядні станції краще використовувати кав’ярням різного типу.

Вебінар 9 “Портативні зарядні станції EcoFlow для будинків: підключення кліматичного обладнання та техніки“

 

У цьому випуску до експертів DroneUA приєднався Анатолій Гуцул, керівник проєктів Ekvis Studio та фахівець з питань відновлюваної енергетики. З вебінару ви дізнаєтесь як уникнути ризиків під час опалювального сезону за допомогою портативних зарядних станцій EcoFlow, як довго можуть працювати опалювальні котли від станцій та поради експертів щодо їх вибору.

Вебінар 8 “Енергонезалежні рішення EcoFlow для бізнесу: кейс приватна стоматологічна клініка”
 


Запрошуємо до перегляду нової серії вебінарів, про інтеграцію зарядних станцій EcoFlow у різноманітні сфери бізнесу. З даної онлайн-сесії дізнаєтесь, як довго працюватиме стоматологічна клініка від станцій RIVER Pro та DELTA Max та які електроприлади можна під'єднати до станцій. Почуєте поради експертів, щодо використання станцій та деталі про те, як стати учасником ініціативи власникам бізнесу.

Вебінар 7 “Портативна енергетика для тих, хто обожнює подорожі, кемпінг чи риболовлю: безмежні можливості з EcoFlow”


Запрошуємо до перегляду вебінару для тих, хто любить проводити час за містом. Дізнаєтесь, як організувати на природі електронезалежний кемпінг, риболовлю, бізнес-зустрічі, місце для роботи та відпочинку без десятків подовжувачів. Почуєте відгуки щодо роботи зарядних станцій EcoFlow від блогерів Катерини Рибалки, Віталія Піддубного, Капітана Германа.

 

Вебінар №6 - “Енергонезалежний будинок: нові можливості з системою електроживлення Smart Home Panel”
 


На вебінарі №6 наші експерти презентували новинку EcoFlow - Smart Home Panel, яка працює в комбінації з портативною зарядною станцією EcoFlow DELTA Pro. Smart Home PanelSmart Home Panel забезпечує управління резервною системою електрозабезпечення вашого будинку. Дізнайтесь, як самостійно встановити, дистанційно керувати системою та які переваги отримаєте, встановивши панель.

Вебінар №5 - “Технології енергонезалежності для кожного українця: формуємо національну мережу партнерів EcoFlow спільно з Епіцентр К”


У цьому випуску до експертів DroneUA приєднався Антон Заніздра, заступник керівника департаменту “Споживча електроніка” мережі Епіцентр К. Ви дізнайтесь, чому найбільша мережа будівельних центрів активно розвиває нову продуктову групу енергонезалежних товарів спільно з EcoFlow та які екосистемні рішення пропонує споживачам.

 

Вебінар №4 - “Технології енергонезалежності. Презентація продуктової лінійки EcoFlow"


На вебінарі №4 ми презентували повну продуктову лінійку EcoFlow. Ви почуєте про широкі можливості для побудови автономних енергонезалежних систем. Дізнаєтесь, як стати партнером EcoFlow, та чому Епіцентр К, ROZETKA, MotoStuff, ІБІС та інші професійні торгові мережі обирають співпрацю з інноваційним брендом EcoFlow.

 

Вебінар №3 - "Можливості для інтеграторів та підприємців у сфері відновлюваної енергетики"


У цьому випуску ви почуєте про перспективи енергетики в Україні та чому технології накопичення електроенергії являються прибутковою нішею. Дізнаєтесь про можливість стати партнером EcoFlow в Україні, навіть якщо раніше ви не працювали у сфері електроенергетики. Та ознайомитесь з підтримкою, яку надає DroneUA для дилерів як авторизований дистриб’ютор.

Вебінар №2 - Використання портативних електростанцій для організації та оптимізації робочих місць


На вебінарі №2 разом з нашим партнером DroneUA обговорили енергонезалежні можливості для бізнесу. Ви дізнаєтесь, як використовувати сучасні джерела безперебійного живлення, як заощадити кошти завдяки портативним електростанціям та як оптимізувати робочі місця. Також ознайомитесь з реальними кейсами енергонезалежних проєктів на підприємствах.

Вебінар №1 — «Екосистема енергетичної незалежності від EcoFlow»


Перший вебінар присвячено перспективам та новим можливостям, які відкривають енергонезалежні технології EcoFlow. З вебінару ви дізнаєтеся про те, як побудувати власну екосистему генерування та накопичення електроенергії. Та почуєте про всі можливості для автономного електроживлення будь-де.

 

А ми продовжуємо проводити корисні онлайн-заходи для вас, щоб ви були в курсі всіх новинок та можливостей, що відкриває екосистема EcoFlow. Підписуйтесь на наші соцмережі, щоб не пропустити вихід наступного випуску:

FacebookYoutubeInstagram