Технології EcoFlow відкривають нові можливості для формування індивідуальних систем енергонезалежності. Портативні зарядні станції, сонячні панелі, додаткові батареї, розумний генератор та інші технологічні рішення - це про можливості мати доступ до електроенергії будь-де: безперебійно, системно, потужно, екологічно, та економічно.

Академія EcoFlow - це постійний проєкт, в якому експерти діляться максимально практичною інформацією, ексклюзивними кейсами, новинами та детально розповідають як ті чи інші продукти ефективно використовувати в житті.

Приємного перегляду!

 

Вебінар 22 “Безперебійна робота відділення банку за допомогою технологій EcoFlow”

 

Новий вебінар із партнером Олексієм Путилею, керівником компанії «Світ інновацій та технологій» про ефективні рішення EcoFlow для бізнесу на прикладі відділення банку. Дізнайтесь про етапи підбору та інсталяцію портативних зарядних станцій у загальну систему живлення відділення, а також про технічну підтримку та гарантійні зобов’язання в період експлуатації.

 

Вебінар 21 “Як підібрати портативну зарядну станцію EcoFlow для домашніх чи бізнес потреб? ”

 

Поради з підбору портативних зарядних станцій EcoFlow для індивідуальних потреб домашніх господарств та бізнесу. Дізнайтесь як вирахувати зарядну станцію потрібної ємності відповідно до кількості користувачів та необхідних до підключення споживачів. А також про найпопулярніші запити користувачів і реальні кейси використання у будинках/квартирах, офісах тощо.

Вебінар 20 “Перспективи розвитку енергонезалежних домогосподарств у 2023 році”

 

Експертний вебінар з радником офісу Президента з питань енергоефективності та Голови Ради УАВЕ, Станіславом Ігнатьєвим. Дізнайтесь детально про енергетичну ситуацію на даний час, статистику збільшення автономних домогосподарств в Україні та про енергонезалежні рішення для приватних будинків/квартир.

Вебінар 19 “Підключення автономної системи EcoFlow Power Kit в будинку: деталі налаштування”

 

Надійне резервне джерело живлення для дому – автономна система EcoFlow Power Kit. Система автоматично спрацьовує при вимкненні загальної мережі електропостачання та починає живити ваші електроприлади від акумуляторів. Дізнайтесь про практичний досвід підключення системи в будинку та офісних приміщеннях, технічних характеристиках і тривалості роботи при різних навантаженнях.

Вебінар 18 “Поради від сервісного центру, алгоритм звернення та застереження щодо експлуатації зарядних станцій EcoFlow”

 

Вебінар присвячений алгоритму звернень до сервісного центру та порадам щодо їх запобігання. Дізнайтесь, як самостійно виконати калібрування зарядних станцій та оновлення програмного забезпечення. А також про заборонені способи використання портативних зарядних станцій EcoFlow.

 

Вебінар 17 “Подвійний генератор EcoFlow Smart Generator: можливості та переваги”

 

Ознайомтесь з повним переліком експлуатаційних правил та перевагами подвійного генератора EcoFlow Smart Generator. Smart генератор ламає всі уявлення про звичайні генератори. Адже він керується і запускається з мобільного додатка, автоматично переходить на газ, якщо бензин закінчився, слідкує за нормою викидів, показниками мастила та пального. Дізнайтесь більше переглянувши вебінар.

Вебінар 16 “Технології EcoFlow для забезпечення роботи бізнесу під час відключень електроенергії”

 

Насичений вебінар присвячений енергонезалежному бізнесу. Серед розібраних практичних кейсів: стоматологія, медична клініка, салон краси, кабінети манікюру, фотостудії, кав’ярні, офісні приміщення тощо. Ви дізнаєтесь як обрати зарядну станцію EcoFlow необхідної ємності, деталі підключення техніки до станцій, корисні поради та застереження.

 

Вебінар 15 “Правила експлуатації зарядних станцій EcoFlow: підключення всієї техніки будинку”

 

Важливий вебінар про технічно вірні способи експлуатації портативних зарядних станцій EcoFlow. Дізнайтесь, як заряджати та підключати електроприлади до зарядних станцій і чому небезпечний спосіб підключення станції до мережі за допомогою кабелю з двома “виделками”. Також почуєте корисні поради, які допоможуть подовжити строк роботи вашої зарядної станції.

Вебінар 14 “EcoFlow RIVER 2 – портативні зарядні станції нового покоління”

 

Вебінар присвячений виходу новій лінійці портативних зарядних станцій RIVER 2. Ви дізнаєтесь детально про переваги, удосконалення, загальні характеристики, умови передзамовлення та терміни появи станції в Україні. А також почуєте відповіді на десятки актуальних запитань глядачів.


 

Вебінар 13 “Енергонезалежні рішення для пекарні: робота бізнесу під час віялових відключень електропостачання”

 

Випуск про роботу бізнесу під час віялових відключень електропостачання на прикладі роботи кав’ярні-пекарні. Ви дізнаєтесь про процес підключення закладу до зарядних станцій та сонячних панелей, живлення техніки пекарні в моменті від сонячної енергії. А також тривалість роботи професійних приладів від зарядних станцій EcoFlow.

Вебінар 12 “Якісна та креативна фотосесія: підключення фотообладнання до станцій EcoFlow”

 

Дуже щирий випуск! Дізнайтесь, як функціонує фотостудія відірвана від електропостачання, повністю живлячись від портативної зарядної станції DELTA Mini 882 Вт·год. А також, як організувати фотосесію на природі за допомогою зарядних станцій та сонячних панелей EcoFlow.

 

Вебінар 11 “EcoFlow DELTA 2 - ще потужніша та витриваліша нова портативна зарядна станція”

 

Насичений та інформативний випуск! Дізнаєтесь про всі новинки сезону: удосконалена станція DELTA 2, нова стаціонарна 100W Solar Panel та гнучка 100W Solar Panel сонячні панелі, пуско-зарядний адаптер EcoFlow Car Battery Charging, кондиціонер Wave Portable Air Conditioner, який працює як на охолодження, так і на обігрівання. Будьте в курсі всіх енергонезалежних новинок від EcoFlow!

Вебінар 10 «Варимо каву з EcoFlow: автономна робота кав‘ярні від портативних зарядних станцій»

 

У цьому випуску ви почуєте про можливість автономного живлення електроприладів кав’ярні, як у випадку аварійного вимкнення електропостачання, так і для зменшення рахунків власникам бізнесу. Використовуючи для цього зарядну станцію EcoFlow у парі з сонячною панеллю EcoFlow Solar Panel та генеруючи зелену енергетику. Також дізнаєтесь, які зарядні станції краще використовувати кав’ярням різного типу.

Вебінар 9 “Портативні зарядні станції EcoFlow для будинків: підключення кліматичного обладнання та техніки“

 

У цьому випуску до експертів DroneUA приєднався Анатолій Гуцул, керівник проєктів Ekvis Studio та фахівець з питань відновлюваної енергетики. З вебінару ви дізнаєтесь як уникнути ризиків під час опалювального сезону за допомогою портативних зарядних станцій EcoFlow, як довго можуть працювати опалювальні котли від станцій та поради експертів щодо їх вибору.

Вебінар 8 “Енергонезалежні рішення EcoFlow для бізнесу: кейс приватна стоматологічна клініка”
 


Запрошуємо до перегляду нової серії вебінарів, про інтеграцію зарядних станцій EcoFlow у різноманітні сфери бізнесу. З даної онлайн-сесії дізнаєтесь, як довго працюватиме стоматологічна клініка від станцій RIVER Pro та DELTA Max та які електроприлади можна під'єднати до станцій. Почуєте поради експертів, щодо використання станцій та деталі про те, як стати учасником ініціативи власникам бізнесу.

Вебінар 7 “Портативна енергетика для тих, хто обожнює подорожі, кемпінг чи риболовлю: безмежні можливості з EcoFlow”


Запрошуємо до перегляду вебінару для тих, хто любить проводити час за містом. Дізнаєтесь, як організувати на природі електронезалежний кемпінг, риболовлю, бізнес-зустрічі, місце для роботи та відпочинку без десятків подовжувачів. Почуєте відгуки щодо роботи зарядних станцій EcoFlow від блогерів Катерини Рибалки, Віталія Піддубного, Капітана Германа.

 

Вебінар №6 - “Енергонезалежний будинок: нові можливості з системою електроживлення Smart Home Panel”
 


На вебінарі №6 наші експерти презентували новинку EcoFlow - Smart Home Panel, яка працює в комбінації з портативною зарядною станцією EcoFlow DELTA Pro. Smart Home PanelSmart Home Panel забезпечує управління резервною системою електрозабезпечення вашого будинку. Дізнайтесь, як самостійно встановити, дистанційно керувати системою та які переваги отримаєте, встановивши панель.

Вебінар №5 - “Технології енергонезалежності для кожного українця: формуємо національну мережу партнерів EcoFlow спільно з Епіцентр К”


У цьому випуску до експертів DroneUA приєднався Антон Заніздра, заступник керівника департаменту “Споживча електроніка” мережі Епіцентр К. Ви дізнайтесь, чому найбільша мережа будівельних центрів активно розвиває нову продуктову групу енергонезалежних товарів спільно з EcoFlow та які екосистемні рішення пропонує споживачам.

 

Вебінар №4 - “Технології енергонезалежності. Презентація продуктової лінійки EcoFlow"


На вебінарі №4 ми презентували повну продуктову лінійку EcoFlow. Ви почуєте про широкі можливості для побудови автономних енергонезалежних систем. Дізнаєтесь, як стати партнером EcoFlow, та чому Епіцентр К, ROZETKA, MotoStuff, ІБІС та інші професійні торгові мережі обирають співпрацю з інноваційним брендом EcoFlow.

 

Вебінар №3 - "Можливості для інтеграторів та підприємців у сфері відновлюваної енергетики"


У цьому випуску ви почуєте про перспективи енергетики в Україні та чому технології накопичення електроенергії являються прибутковою нішею. Дізнаєтесь про можливість стати партнером EcoFlow в Україні, навіть якщо раніше ви не працювали у сфері електроенергетики. Та ознайомитесь з підтримкою, яку надає DroneUA для дилерів як авторизований дистриб’ютор.

Вебінар №2 - Використання портативних електростанцій для організації та оптимізації робочих місць


На вебінарі №2 разом з нашим партнером DroneUA обговорили енергонезалежні можливості для бізнесу. Ви дізнаєтесь, як використовувати сучасні джерела безперебійного живлення, як заощадити кошти завдяки портативним електростанціям та як оптимізувати робочі місця. Також ознайомитесь з реальними кейсами енергонезалежних проєктів на підприємствах.

Вебінар №1 — «Екосистема енергетичної незалежності від EcoFlow»


Перший вебінар присвячено перспективам та новим можливостям, які відкривають енергонезалежні технології EcoFlow. З вебінару ви дізнаєтеся про те, як побудувати власну екосистему генерування та накопичення електроенергії. Та почуєте про всі можливості для автономного електроживлення будь-де.

 

А ми продовжуємо проводити корисні онлайн-заходи для вас, щоб ви були в курсі всіх новинок та можливостей, що відкриває екосистема EcoFlow. Підписуйтесь на наші соцмережі, щоб не пропустити вихід наступного випуску:

FacebookYoutubeInstagram