Екосистема партнерів EcoFlow

 

750+
партнерів

3 000+
точок продажів

750+
інтеграторів


 

Robotics Distribution — ексклюзивний дистриб`ютор EcoFlow в Україні. Як дистрибуційна компанія, Robotics Distribution, входить до міжнародної групи DroneUA. В портфелі нараховується понад 500 категорій товарів від провідних заводів-виробників високотехнологічних рішень. Ексклюзивні контракти на постачання товарів на ринок України підкреслює високу експертизу компанії та забезпечують клієнтоорієнтований підхід на всіх етапах співпраці.

Партнерська мережа Robotics Distribution покриває всю територію країни та нараховує понад 750 партнерів, серед яких національні торгові мережі: Епіцентр К, ROZETKA, ФОКСТРОТ, Comfy.

 

Стати дилером

 

 

Запрошуємо до співпраці!

EcoFlow Ukraine, як офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні, зацікавлений у розширенні партнерської мережі та запрошує до співпраці мережеві маркети, роздрібні офлайн та онлайн-магазини.

EcoFlow Ukraine працює напряму з заводом-виробником, що гарантує вам:

  • високу якість товарів;

  • прозорість ціноутворення;

  • постійний сервісний та маркетинговий супровід.

Щоб стати офіційним дилером EcoFlow на території України, будь ласка, заповніть контактну форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося.

 

Залишити заявку

 

З EcoFlow Ukraine вже працюють загальнонаціональні мережі та роздрібні магазини, що забезпечують високу впізнаваність бренду: DroneUA, Епіцентр К, Allo.ua, MotoStuff.com.ua, Chako.ua, Storgom.ua та інші. З повним переліком можна ознайомитися нижче.

Бренд EcoFlow займає лідерські позиції на світовому ринку у сегменті інноваційних рішень для енергетичної безпеки та повної енергозалежності.

Портативні зарядні станції EcoFlow застосовуються у найрізноманітніших сферах: від резервного живлення будинків та побутової техніки, в дорозі, при відпочинку на природі, для живлення професійних електроінструментів та техніки, у будь-яких місцях без доступу до централізованого електропостачання.

Асортимент товарів EcoFlow включає лінійку для побутового користування (RIVER) та промислових масштабів (DELTA), а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

Інноваційно, екологічно, портативно, надійно.

Залишайте заявку на співпрацю, щоб дізнатись більше про умови та можливості розширення вашого асортименту.

 

Залишити заявку