Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікроінвертор EcoFlow PowerStream

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EcoFlow PowerStream - сонячна система з мікроінвертором, яка дозволяє живити техніку в будинку від сонячної енергії, зменшуючи рахунки та оптимізуючи ваше життя.

PowerStream допомагає використовувати сонячну енергію у вашій мережі й при цьому не потребує відключення від загальної. Фактично ви використовуєте одночасно і згенеровану сонячними панелями енергією і міську мережу. При високій генерації – ви споживаєте більше енергії сонця, при низькій або вночі – автоматично від централізованої мережі.
 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Для накопичення та споживання сонячної енергії вночі, використовуйте зарядну станцію EcoFlow в ланцюгу системи:

сонячні панелі  —   зарядна станція EcoFlow  — інвертор PowerStream

Отримуйте повну енергонезалежність та суттєві переваги з додатковим використанням зарядної станції:

0% витраченої енергії. Знизьте річні витрати на комунальні послуги вашої родини на ⅓. Не використана енергія вдень не втрачається, а зберігається у зарядній станції для використання вночі. Це інноваційне рішення, яке допомагає користувачам заощаджувати гроші, використовуючи енергію сонця.

Залишайтесь на зв’язку у разі відключення електроенергії. Система сумісна з усіма зарядними станціями EcoFlow. Оберіть зарядну станцію необхідної ємності: від 256 Вт·год до 25 000 Вт·год та будьте впевнені, що не тільки ваші базові пристрої, але й потужна техніка, як-от пральна машина, працюватимуть за будь-яких умов.

 

ОБРАТИ ЗАРЯДНУ СТАНЦІЮ

 

Енергосистема розумного дому з розумними розетками та додатком EcoFlow

Моніторинг в реальному часі. Відстежуйте отриману сонячну енергію та навіть дані заощаджень, отримуючи повну статистику використання енергії вдома.

Дистанційне керування технікою. Увімкніть або вимкніть підключені пристрої, обравши їх у додатку. Ви можете запланувати, щоб вони автоматично розпочали роботу, навіть коли ви не вдома.

Автоматичний розподіл енергії. Розумні розетки відстежують енергоспоживання приладів у режимі реального часу, тому мікроінвертор може розподілити потрібну кількість електроенергії для кожного приладу, а надлишок накопичити у зарядній станції. У пікові години споживання, PowerStream надає переважну кількість енергії на живлення вашої техніки, у неактивний час відбувається накопичення енергії. Просто та розумно.

Налаштуйте EcoFlow PowerStream самостійно

Для підключення системи PowerStream достатньо виконати під’єднання інвертора до розетки 220W та сонячних панелей без залучення спеціалістів.

Без свердління

EcoFlow розробили суперплоский кабель, щоб усунути всі перешкоди для легкого встановлення. За допомогою цього кабелю можна підключити сонячні панелі до мікроінвертора у вашому домі, не свердлячи стіни.

Зберігайте електроенергію та вирушайте в дорогу
Хочете мати доступ до електроенергії у сімейній подорожі чи відпочинку за містом? Вимкніть зарядну станцію із ланцюга системи й візьміть з собою.

 

ЗАМОВИТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вгору
aff_id 100568