,
0

Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2048 Вт·год)

В наявності
Артикул: EFDELTA2Max-EU

Високоякісний LFP-акумулятор LFP – 10 років роботи без втрати ємності

У DELTA 2 Max використовуються преміальні LFP-акумулятори, що забезпечують максимально можливий термін служби акумуляторів на ринку. DELTA 2 Max забезпечує роботу протягом 10 років без втрати ємності, навіть за умови використання кожного дня.

Швидка зарядка за 80 хв

X-Stream забезпечує заряд від мережі 220 Вт від 0% до 100% всього за 80 хв. Зарядка від сонячних панелей від 0% до 100%, при максимальній потужності входу сонячної енергії 1000 Вт, відбувається всього за 2,3 години. Можливість заряджати станцію, не припиняючи роботу підключених пристроїв, піднімає зручність користування на новий рівень

Висока потужність: живлення 99% приладів


DELTA 2 Max при вихідній потужності 2400 Вт, може живити до 13 пристроїв одночасно, а з функцією X-Boost – підтримувати роботу приладів потужністю до 3100 Вт. Така потужність дозволяє автономно живити більшість побутових та професійних електроприладів, включаючи зварювальні апарати, водонагрівачі, водяні насоси, електропили, фени тощо.

Сумісність з іншими продуктами EcoFlow

DELTA 2 Max сумісний із продуктовою екосистемою EcoFlow, завдяки чому користувачі отримують комплексне рішення щодо енергозабезпечення. Формуйте свою енергонезалежну систему, обираючи найефективніші рішення: додаткові батареї, сонячні панелі, портативний кондиціонер WAVE 2, холодильник Glacier, розумний генератор, мікроінвертор PowerStream та багато інших продуктів.

*Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної бараеї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це вискокотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енегрії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.

Як рекомендуєте зберігати зарядну станцію: постійно підключену до ЗС з лімітом до 80% заряду чи у повністю вимкненому стані? Що буде краще для здоров'я і довголіття батареї?
Відповісти
Артеме, доброго дня.

Якщо станція не експлуатується довготривалий час, виробник рекомендує переводити техніку на довготривале зберігання. Для моделі Дельта 2 Макс потрібно розрядити станцію до 0%, та одразу зарядити до 100% і розрядити до 60%. (саме на тому відсотку потрібно зберігати дану станцію)
Процедуру потрібно повторювати кожні три місяці обов'язково.
Відповісти
Підкажіть комплект сонячних панелей до DELTA 2 Max щоб отримати максимальні 1000Вт?
Буде працювати схема зі стаціонарних комплектів 2Х400 + 2Х100?
Чи треба 10Х100?
Відповісти
Keep It Simple, добрий день. Для детальної консультації по цьому питанню, рекомендуємо звернутись на лінію технічної підтримки за номером 0 800 20 75 55
Відповісти
Доброго дня. Підкажіть будь ласка при навантаженні 100 ватт ( пристрій працює) на дисплеї output 0. В чому може бути проблема. Дякую.
Відповісти
Олександре, доброго дня.

Рекомендуємо перевірити оновлення станції у мобільному додатку та оновити станцію. Якщо питання залишиться відкритим, зателефонуйте на лінію технічної підтримки за номером 0 800 20 75 55 для додаткової консультації.
Відповісти
В програмному забезпеченні є можливість вибору потужністі зарядки від мережі змінного струму від 200 Вт до 2400 Вт. Якщо не важлива швидкість зарядки то якою потужністю краще заряджати аккумулятори LiFePo4?
Відповісти
Сергію, доброго дня.

Виробник рекомендує заряджати станції на половині від максимальної потужності. У вашому випадку на 1200 Вт та нижче. Також використовувати ємність акумулятора у діапазоні 20-80 %. Це максимально продовжить термін експлуатації акумулятора.
Відповісти
Наскільки мені відомо, залізо-фосфатні акумулятори не мають таких обмежень 20-80% та можуть без втрати ємності працювати в режимі 0-100%, чи я помиляюсь?
Відповісти
Ім'я та прізвище, добрий день. Для детальної консультації по цьому питанню, рекомендуємо звернутись на лінію технічної підтримки за номером 0 800 20 75 55
Відповісти
Частина 2 - Софт
Тепер щодо застосунку на смартфоні: тут вже реально є проблеми, добре що їх відносно легко можна виправити. Можливо це тільки з моїм realme 6 pro, але:
- Час від часу відвалюється зв'язок з станцією, зверху червона плашка "Пристрій відключено", і або сама перепідключається за кілька секунд, або треба на головну виходити, і знову вибирати з списку дельту. А декілька разів не підключалось взагалі, доки не перезавантажив застосунок повністю.
- В налаштуванннях, пункти не з першого разу реагують на тапання пальцем, і необхідно іноді разів 10 клацнути, поки перейде в необхідне налаштування, що в перші дні зіграло зі мною злий жарт. Про це далі.
- В розділі "керування споживанням енергії", є функція "резервний резерв", так одного разу переходячи в цей розділ з 10го попадання, швидко тапаючи по екрану, я випадково активував цю функцію, і не помітив цього. На ранок прокинувся від того, що в станції спрацювали реле, вимкнувся інвертор 230В, я увімкнув його, станція продовжила працювати, і хвилин через 15 увімкнулись вентилятори на високі оберти (хоча з навантаження був тільки роутер, що на дисплеї й навантаження було по 0, а сама станція була заряджена), після чого знову вибило реле інвертора. Я не міг зрозуміти в чому справа, коли за третім разом помітив на дисплеї надпис overload. Злякавшись, що за кілька днів станція вийшла з ладу, почав передивлятись кожне налаштування, і вже тоді дочитався за цей "резервний резерв" та вимкнув його, і все стало працювати як слід. Добре що розібрався сам, але шкода тепер в пам'яті станції, певно, так і висітимуть ті записи про перевантаження, хоча більше 2кВт чайника і не вмикав нічого, тож це прям реальна проблема, яку треба фіксити, або хоча б якесь попередження робити на функцію "резервний резерв" при її активації. Також overload пишеться при повній розрядці перед вимкненням навантаження, сподіваюсь, якщо раптом із станцією щось і трапиться - це не стане причиною відмови в гарантії.
- Ще в застосунку є можливість "Зверніться до служби підтримки клієнтів", якою я хотів скористатись після попередньої проблеми, але... як виявилось, ця функція теж не працює, відповів тільки бот, а проблему вирішити ніхто за 20хв не підключився, на жаль.
- І ще хотілось би бачити в застосунку в розділі "Час відключення екрана" можливість вимкнення екрану по розкладу, наприклад щоб вибрати, в 7:00 він вмикався, і після 22:00 вимикався. Було б взагалі чудово.
- Також в розділі "технічні характеристики" було б добре, якби також показувалась ємність батареї станом на зараз, щоб було видно її поточну ємність, чи точно з батареєю все в порядку, чи варто звернутись в сервіс, замінити, тощо.
- Особисто для мене, було б взагалі прекрасно, якби була можливість і з ПК по wi-fi\bluetooth підключитись, хоч по браузерці якій. Хай для початку просто для моніторингу, а налаштування з часом вже.
- Ну і ще момент з швидкою "розрядкою" нижче 10%, показує, що залишилось ще на 50хв, і різко через хвилину стає 4-5хв, при тому ж навантаженні, і дійсно через кілька хвилин станція вимикається. Можливо це така поведінка ліферів, може треба ще порозкачувати станцію від 0% до 100% кілька разів, а може дійсно баг такий на цій прошивці, або станція таким чином не дає глибоко розрядити акумулятори.
Загалом поки такий виходить відгук, знову ж таки, я дуже придираюся до покупок, і звісно ж не зважаючи на ці незначні недоліки, з таким функціоналом, терміном служби акумуляторів і загалом характеристиках станції, я однозначно рекомендую до покупки, якщо хтось сумнівається брати чи ні, її явно вистачить набагато більше гарантійного терміну, та ще й можна зробити міні-СЕС на 1кВт (сумарно можна підключити й більше, на хмарну погоду наприклад, в сонячну - зайву енергію станція відсіче автоматично). За 2 тижні використання, відключень поки не було, тож не перевіряв такі прилади як кондиціонер, холодильник, мікрохвильовка, тощо. Раптом будуть ще побажання, щоб зробити техніку екофлоу краще - допишу. Сподіваюсь, мій відгук комусь допоможе зробити вибір.
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
90 999 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Характеристики
Ємність 2048 Вт*год
Розетка AC 230В 4
USB Type-C 2
USB Type-A 4
DC 2
Автомобільна розетка (прикурювач) 1
Номінальна потужність, Вт 2400
Пікова потужність, Вт 3100
Потужність USB Type-C, Вт 100
Потужність USB Type-A, Вт 18; 12
Потужність DC, Вт 38
Потужність автомобільної розетки (прикурювача), Вт 126.0
Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
Технологія LiFePO4
Цикли зарядки 3000
Додатково Ручка для переносу, Функція EPS (Emergency Power Supply)
Можливість модернізації Підключення додаткових батарей, Підключення сонячної панелі
Дисплей Так
Ліхтарик Ні
Віддалене керування Wi-Fi, Bluetooth
Розміри, мм 497 х 305 х 242
Вага 23 кг
Підключення пристроїв USB Type-C, Автомобільна розетка (прикурювач), Розетка AC 230В, DC, USB Type-A
Тип гарантії Виробник

Самовивіз із нашого магазину.

Новою поштою по Україні :

  • на відділення;
  • в поштомат; (тільки модель RIVER)
  • адресна доставка.

Безкоштовне повернення від Нової пошти. "Легке повернення" — це простий сервіс, який дозволяє швидко повернути вже отриманий товар продавцеві, якщо він не підійшов вам з певних причин. Детальніше за посиланням.

Більше інформації про доставку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА:

Безкоштовна доставка діє при замовленні на суму від 5000 грн при оплаті карткою або за безготівковим розрахунком

- Оплата банківською карткою на сайті (Visa/Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Приват24)

- Безготівковий розрахунок (З ПДВ та без ПДВ. Наші менеджери допоможуть оформити необхідні документи)

За тарифами перевізника - посилання на тарифи:

- Оплата готівкою при отриманні товару

- Покупка частинами від Monobank до 8 місяців

- Оплата частинами від Приватбанк до 8 місяців

Гарантія на обраний товар зазначена у розділі характеристик. Для отримання додаткової інформації скористайтесь функцією зворотного зв'язку.

Вгору