Підводимо підсумки та ділимося тим, яку модель зарядних станцій EcoFlow найчастіше обирають для забезпечення енергоавтономності!

Трійка лідерів з продажів виглядає так:

  • RIVER PRO; 
  • RIVER MAX; 
  • EcoFlow DELTA.

Моделі лінійки RIVER ідеальні для мобільного використання: їх потужності вистачить для живлення побутової техніки протягом декількох годин та забезпечення декількох десятків повних зарядів більшості гаджетів, а невеликі вага і габарити дозволяють носити їх з собою у рюкзаку або у руках. Їх обирають для дому, офісу чи кемпінгу — усюди, де необхідно швидко підзарядитися.

EcoFlow DELTA є моделлю з більш потужної лінійки — ємність у 1260 Вт дозволяє живити професійну техніку та робити її точкою енергопостачання для всього будинку. Вона знаходить застосування у ситуаціях, коли необхідне тривале та потужне підключення до джерела електроенергії.

Із ростом обізнаності про зарядні станції зростає і попит на сонячні панелі, від яких можна заряджати будь-яку модель EcoFlow. У комплекті вони формують автономну електросистему, що генерує та зберігає електроенергію, придатну до використання будь-де!  

Зарядні станції EcoFlow можна придбати як в онлайн-магазині, так і у мережах-партнерах. З повним списком магазинів, у яких доступні зарядні станції EcoFlow, можна ознайомитись за посиланням.

Бренд EcoFlow успішно вийшов на український ринок і за 4 місяці впевнено зайняв місце у ніші зберігання відновлюваної енергії. Стабільне зростання попиту серед роздрібних споживачів та партнерство з найбільшими торговими мережами країни — найкращий показник ефективності та перспективності технології.