Крок 1: Для початку, перейдіть на офіційний сайт EcoFlow Україна за посиланням https://ecoflowukraine.com/. Тут ви знайдете широкий вибір товарів для власної енергетичної автономії.

Крок 2: Ознайомтесь з детальною інформацією та характеристиками обраного вами продукту. На сайті ви зможете ознайомитися з усіма параметрами, отримати відповіді на свої питання та переглянути реальні відгуки користувачів.

Крок 3: Після того, як ви визначилися з покупкою, оформляйте замовлення. У вкладці "Оформлення замовлення" виберіть спосіб доставки - самовивіз з магазину в Києві.

Крок 4: Завітайте до нашого Авторизованого роздрібного магазину EcoFlow у Києві за адресою вул. Велика Васильківська, 129. Тут ви зможете особисто оглянути свою покупку, перевірити її та здійснити оплату.

Зверніть увагу, що ви можете оплатити покупку картою або за допомогою реквізитів на сайті під час оформлення замовлення, скористатися розстрочкою за допомогою Monobank або сплатити за покупку вже у магазині готівкою або карткою.

Крок 5: Насолоджуйтесь своєю енергетичною свободою, користуючись гарантійними зобов'язаннями та сервісною підтримкою EcoFlow. Ми прагнемо забезпечити ваш комфорт та задоволення від використання наших продуктів.

Не втрачайте можливість стати енергетично незалежними! Замовляйте свій EcoFlow прямо зараз та забирайте в магазині у зручний для вас час.