Завдяки розширенню лінійки продуктів EcoFlow та представлення їх у нових магазинах, національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» планує істотно збільшити продажі портативних зарядних станцій. У найближчих планах розмістити зарядні станції у майже 30-ти магазинах. 

Крім цього «Епіцентр К» розширив перелік моделей станцій, що представлені у магазинах. Тепер у мережі в наявності є і найбільш потужні станції. Наприклад EcoFlow Delta Max (2 кВт) та EcoFlow Delta Pro (3,6 кВт). Крім цього, будуть у продажі і додаткові батареї до цих станцій EcoFlow Delta Max Extra Battery та EcoFlow Delta Pro Extra Battery. За їх допомогою можна втричі збільшити об’єм станцій до 6 кВт та 10,8 кВт відповідно. Також у мережі з’явилися портативні сонячні панелі від EcoFlow – Solar Panel на 110 Вт та 160 Вт. 

За словами заступника керівника департаменту «Споживча електроніка» ТМ «Епіцентр К» Антона Заніздри, - «продукцію EcoFlow вже найближчим часом можна буде придбати у 27 магазинах мережі «Епіцентр К». Найширша лінійка буде представлена у двох Львівських гіпермаркетах по вулицях Городоцькій та Богдана Хмельницького».  

Актуальний перелік відкритих гіпермаркетів завжди можна подивитися на сайті мережі - epicentrk.ua/ua/info/contacts

Повний перелік продукції EcoFlow на сайті компанії та у мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» можна побачити за посиланням - epicentrk.ua/ua/brands/ecoflow.html

Компанія DroneUa, що є офіційним представником EcoFlow в Україні, продовжує свою роботу та збільшує поставки портативних зарядних станцій в Україну. Наразі відбувається налагодження нових логістичних маршрутів та планування нових замовлень у виробника EcoFlow на найближчі місяці.