Все більше людей активно цікавляться портативними станціями для найрізноманітніших сценаріїв використання. Найчастіше запитання в нашому офлайн-магазині стосується того, як підібрати станцію.Тому ділимося порадами, які допоможуть вам зробити вірний вибір.

Потужність і ємність

Перш за все, важливо визначити, для яких цілей ви будете використовувати зарядну станцію. Якщо вам потрібна станція для зарядки мобільних пристроїв таких, як телефони чи ноутбуки, то для цих потреб вистачить зарядних станцій лінійки River з ємністю 660-750 кВт-год. 

Якщо вам потрібно живлення для більш потужних приладів, таких як мікрохвильовка, то варто розглянути модель Delta 2 з ємністю 1 кВт-год. Для додатково потужних приладів, як бойлер або пральна машина, варто звернути увагу на Delta 2 Max з ємністю від 2048 Вт-год та потужністю до 3000 Вт. 

Підрахунок електроенергії, необхідної для роботи ваших основних побутових, офісних пристроїв чи електроінструментів, допоможе вам зробити вибір на користь найбільш відповідної зарядної станції.

Порти та розетки 

Всі станції Ecoflow  обладнанні найпопулярнішими типами роз'ємів: традиційна розетка 220, USB, USB Typ-C для підключення різних типів приладів, від пристроїв зв'язку до побутових. В залежності від моделі — їх кількість може бути різна. А от у потужніших станцій є навіть автомобільна зарядка. 

Всі станції мають роз'єм для підключення до сонячних панелей. Тож, обов'язково враховуйте кількість необхідних роз’ємів при виборі моделі, аби задовольнити всі свої потреби в електроенергії. 

Мобільність та готовність до різних ситуацій

Однією з ключових переваг зарядних станцій EcoFlow є їх портативність. Менші, як лінійка River — відмінний варант, який можна взяти з собою будь-куди.  Лінійка DELTA  яка створена для більш професійного користування і заживлення потужних приладів та електроінструментів. Тому її вага більша —  понад 10 кілограмів. Для зручного транспортування, станції мають колеса та ручки.

Загальною перевагою всіх станцій Ecoflow є найшвидша зарядка у світі — до 100% за годину від розетки. Це означає, що навіть при короткочасному електропостачанні ви зможете оперативно зарядити свою станцію.

Враховуючи ці поради, ви зможете зробити правильний вибір зарядної станції EcoFlow, яка відповідатиме всім вашим потребам та вимогам. Будьте енергонезалежними та готовими до будь-яких ситуацій завдяки надійним рішенням від EcoFlow.