EcoFlow Dealers Awards 2022 – пройшла перша щорічна урочиста церемонія нагородження партнерів бренду EcoFlow за вагомий внесок в розбудову енергетичної незалежності. Нагородження пройшло символічно в День енергетика 22 грудня у київському просторі Pochayna Event Hall та було ініційовано компанією DroneUA, ексклюзивним дистриб’ютором EcoFlow В Україні. До події долучитися понад 100 представників рітейлу, як націонал Метою якої, було підбиття підсумків співпраці 2022 року та нагородження найкращих представників, які допомагають у забезпеченні українських родин енергонезалежними товарами EcoFlow.

Вже сьогодні українці мають доступ до альтернативних джерел живлення та технологій використання відновлюваної енергетики за допомогою інноваційних рішень EcoFlow. А саме продуктових лінійок портативних зарядних станцій, сонячних панелей, енергонезалежних комплектів Power Kits для будинків та підприємств і навіть розумних генераторів. Всього за рік екосистема бренду EcoFlow склала 750+ партнерів, понад 3000 точок продажів та 750+ інтеграторів.

“2022 рік був дуже складним для кожного представника бізнесу, але результати EcoFlow вражають. Цьогоріч була запущена партнерська ініціатива спільно з Ощадбанком для кредитування товарів EcoFlow за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, щоб дати змогу бізнесу працювати автономно. Та найголовніше – майже 37 тис. українських родин забезпеченні резервними джерелами живленням для власних осель.” – Валерій Яковенко, співвласник компанії DroneUA.

Партнери EcoFlow, які показали найвищі результати були нагородженні відзнаками відповідно сегменту ринку, який займають. Серед номінацій:

  • Прорив року – компанії, які здивували успішним початком співпраці: Energy ua, MotoStuff, Bezpeka Shop, NewTime, AppleFun, AirUnit.

  • Онлайн-магазини – представники, які попри відсутність живої комунікації вміють якісно консультувати та здобувати довіру клієнтів: ROZETKA, Віатек, Norfin.

  • Роздрібний магазин – успішні партнери, які досвідом та репутацією здобувають прихильність клієнтів: STORGOM, КТС, VARIO.

  • Національна мережа – широкі мережі магазинів, які можна знайти в будь-якому куточку України: Алло, Цитрус, Фокстрот.

  • Партнер року – номінація для компанії, яка з самого початку продажів бренду EcoFlow в Україні побачила перспективи та суттєво долучилась до співпраці – Епіцентр К.

“Стрімкий розвиток продуктових лінійок та якість товарів EcoFlow впевнила нас у правильному виборі співпраці з самого її початку. Дякуємо за насичений рік роботи, підтримку та інноваційну продукцію” – коментує Антон Заніздра, заступник керівника департаменту “Споживчої електроніки” Епіцентр К.

Після офіційного нагородження представники компаній-партнерів мали змогу обговорити плани на наступний рік, поділитись результатами роботи, зробити спільні фото на облаштованій зоні з продукцією EcoFlow.

Бренд EcoFlow, як світовий виробник накопичувачів електроенергії, представлений в Україні з кінця 2021 і станом на сьогодні займає понад 85% ринку портативних зарядних станцій. Загальна розосереджена ємність станцій на ринку України становить 48,6 МВт·год, з перспективою стрімкого збільшення у 2023 році.