Відповідаємо практично на одне з найпоширеніших запитань! Чи можуть зарядні станції EcoFlow працювати з опалювальними системами в будинку?

Наші партнери DroneUA спільно із проєктом Твій Дім виконали одне з наймасштабніших підключень всієї техніки в будинку до станцій EcoFlow.

Для кожної з кімнат будинку були підібрані станції відповідної ємності акумулятора.

✅ До RIVER Pro 720 Вт⋅год - техніка з вітальні: телевізор, колонки до нього, 3 телефони та ноутбук. В результаті, заряду повної батареї станції вистачило на 6 годин.

✅ Для кухні обрали станцію DELTA Max 2000 Вт⋅год. Та одночасно живили чайник і кавоварку. Споживання електроенергії коливалось близько 2000 Вт, тому повний заряд портативної станції, в середньому, забезпечить до 10 використань і чайника, і кавоварки.

✅Для найпотужніших приладів в домі, а саме кліматичного обладнання були використані зарядна станціяDELTA Pro і дві додаткові батареї DELTA Pro Extra Battery загальною ємністю 7200 Вт⋅год. До яких під'єднали одразу декілька видів системи обігріву та вентиляції:

  • грунтовий тепловий насос;

  • повітряний тепловий насос;

  • систему вентиляції з рекуперацією;

  • геліосистему.

Загальний об’єм споживання електроенергії становив близько 2000 Вт, тому живити всю систему в будинку можливо до 6 годин.
Таким чином, портативні зарядні станції EcoFlow можуть забезпечити підтримку безперебійного опалення взимку, навіть при аварійних вимкненнях централізованого електропостачання. Як відбувалось підключення та ще більше інформації дивіться у відео.