Запровадження джерел відновлювальної енергії в Україні поступово зростає. Особливо швидкими темпами рухається сонячна енергетика. 

Наступним кроком в розвитку галузі стане зростання ринку технологій накопичення електроенергії. Це дасть змогу зберігати енергію протягом тривалого часу, забезпечить стабільність електропостачання, гарантуватиме енергонезалежність. 

З огляду на це, підготували спільний матеріал з компанією @Сонячні системи - лідером ринку в галузі альтернативної енергетики України. 

Сонячні системи займаються будівництвом сонячних електростанцій як для підприємств, так і для приватних домогосподарств. Наразі у їхньому доробку понад 400 успішних проєктів по всій території України. 

Разом з експертами компанії та бренд-менеджером EcoFlow @Сергій Сілін говоримо максимально інформативно в контексті сучасних технологій накопичення та використання електроенергії, а також тестування зарядних станції EcoFlow у комбінації з сонячними батареями.   

EcoFlow - це автономні електростанції, які можна використовувати у дуже різних ситуаціях: підключати насос для води, подорожувати чи навіть живити цілий будинок. 

Спеціалісти детально проаналізували можливості портативних зарядних станцій лінійок RIVER і DELTA, а також протестували одну з моделей в польових умовах: підключили до DELTA PRO болгарку та перфоратор. 

Серед інших характеристик EcoFlow:

- Заряджається трьома способами: від сонячних батарей, від автомобіля та від розетки.

- Від звичайної розетки заряджається на 80% усього за 60 хвилин.

- При щоденному використанні така модель як DELTA PRO слугуватиме до 10 років. 

Крім того, тестування підтвердило: 

- Зарядна станція здатна одночасно віддавати енергію та живитися від сонячної батареї EcoFlow.

- Може акумулювати енергію від сонячної батареї іншого виробника.   

Детальніше - у відео.