Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 2 - новинка 2022 року доступна до передзамовлення!

EcoFlow створили оновлену портативну зарядну станцію EcoFlow DELTA 2 для будь-яких потреб в домашньому користуванні та за межами міста.

Ще більше можливостей та переваг, без аналогів на ринку:

  • Найшвидша у світі зарядка змінним струмом із X-Stream технологією. З повністю оновленою технологією X-Stream відчуйте найшвидшу зарядку за допомогою змінного струму: 0-80% за 50 хвилин і 0-100% за 80 хвилин.

  • Швидка зарядка від сонячного світла. Підключайте станцію до сонячних панелей і заряджайте за 3-6 годин за допомогою портативних сонячних панелей 1x400 Вт або 2x220 Вт.

  • Станція із найдовшим терміном максимальної ефективності акумулятора. Оновлений літій-іонний акумулятор тепер містить літій-залізо-фосфат, чим забезпечує ще більше циклів повної зарядки та розрядки без втрати ефективності - 3000 циклів. Тобто, понад 10 років щоденного використання станції на повній потужності акумулятора. DELTA 2 стане вашим надійним партнером на довгі роки.

  • Можливість збільшення ємності. В удосконаленої DELTA 2 з’являється підтримка підключення додаткових батарей. Збільшуйте ємність до 2000 Вт·год, за допомогою DELTA 2 Smart Extra Battery, та до 3000 Вт·год під’єднавши DELTA Max Extra Battery.

Передзамовлення відкрито!

 

Дізнатись більше про портативну зарядну станцію DELTA 2