Оновлені лінійки RIVER та DELTA, нові системні продукти EcoFlow вже презентовані в Україні та доступні до замовлення. Ексклюзивний дистриб'ютор DroneUA провів спеціалізовану подію, на якій об'єднав всіх регіональних партнерів та представив новинки

Подія “Енергетична незалежність. Новий рівень” відбулася 25 жовтня, за організації компанії DroneUA в київському інноваційному просторі UNITCity.

Зростання попиту на резервні джерела живлення для будинків, потужні портативні зарядні станції, індивідуальні системи енергозабезпечення – це лише перший етап змін в енергетичній системі країни. Далі тренд повної автономності від центральної мережі буде тільки зростати. Саме ці тези стали в основу заходу.

“За кілька попередніх тижнів ми забезпечили портативними зарядними пристроями понад 5 тис. сімей. Ще близько 3 тис. чекають наступних поставок, щоб отримати оплачений товар. Кількість запитів не зменшується. При цьому зростає зацікавленість в більш комплексних енергетичних рішеннях, які забезпечать живленням цілі будинки та навіть поселення” – коментує Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA, ексклюзивного дистриб'ютора EcoFlow в Україні.

До заходу долучились експерти галузі, представники Асоціації відновлювальної енергетики, представники великих технологічних мереж та партнери компанії DroneUA.

В рамках заходу експертами піднімалися питання індивідуальної енергетичної безпеки, зміни споживчих запитів щодо доступності до електроенергії без перебоїв і технологічних рішень. Поряд із цим було презентовано оновлені лінійки портативних зарядних станцій EcoFlow RIVER 2 та EcoFlow DELTA 2, а також автономну систему електроживлення EcoFlow Power Kit.

“Power Kit – це зовсім нова та революційна технологія автономного енергозабезпечення, це фактично міні-електростанція, яка генерує електроенергію від сонячних панелей, накопичує її в потужних акумуляторах і завдяки розумній системі розподілу дозволяє ефективно використовувати електроенергію. З такими технологіями кожне домогосподарство може самостійно забезпечувати всі побутові потреби електроенергією і не залежати від центрального електропостачання. Перші такі системи вже встановлені в Україні” – Сергій Силін, бренд менеджер EcoFlow в Україні.

Актуальність даних товарів підтверджується статистикою їх попиту у всеукраїнських гіпермережах-партнерах бренду, таких як Rozetka, Citrus, Епіцентр К тощо. А також зростанням кількості інтеграторів та потенційних партнерів, які вже зараз хочуть представляти зарядні станції, сонячні панелі та супутню техніку у своїх магазинах.

“Портативні зарядні станції EcoFlow – товар першої технічної необхідності у мережі наших магазинів. Інформаційна та технологічна підтримка бренду дає клієнтам впевненість у покупці. Ми дякуємо за надійне партнерство та готові разом працювати для забезпечення енергонезалежними товарами кожного клієнта.” – зазначив Пархоменко Олексій, категорійний керівник компанії Storgom.


“Українці не просто шукають паливні генератори, які звичайно дуже виручають в критичні моменти. Для споживачів важливо мати безпечні, екологічні рішення для використання в побутових умовах: на кухні, в спальній кімнаті, в усіх життєвих просторах чи при аутдор перебуванні. Тому ці критерії відбору постачальника портативних зарядних станцій стали найважливішими. І ми розуміємо, що зробили вірний вибір на старті, почавши працювати з EcoFlow” – коментує Антон Заніздра, заступник керівника департаменту “Споживчої електроніки” Епіцентр К.

Після презентаційної частини заходу, гості мали можливість побачити та протестувати всі новинки 2022 року від EcoFlow: систему Power Kit, зарядну станцію DELTA 2 із додатковою батареєю, стаціонарні та гнучкі сонячні панелі, подвійний генератор Dual Generator та портативний кондиціонер Wave Conditioner.

Бренд EcoFlow, як світовий виробник накопичувачів електроенергії, представлений в Україні з кінця 2021 і станом на сьогодні займає понад 85% ринку портативних зарядних станцій. При цьому експерти бренду зазначають, що загальна розосереджена ємність станцій на ринку України, які вже забезпечують резервне живлення тисячам користувачів, становить близько 9 МВт/год. До кінця року цей показник зросте мінімум на 50%.