Бренд EcoFlow продовжує дивувати користувачів своїми інноваційними рішеннями для енергетичної безпеки в будь-яких умовах. Зарядні станції та сонячні панелі EcoFlow не тільки забезпечують енергетичну незалежність вдома, але й стають незамінними помічниками на природі, де відсутнє централізоване електропостачання. Завдяки зарядним станціям та сонячним панелям EcoFlow, ви можете заряджати ваші гаджети, електронні пристрої будь-де, незалежно від наявності електромережі.

 

Обрати енергоефективне обладнання

 

  1. DELTA Pro 3600 Вт⋅год для кемпінгів та котеджних поселень, де відсутнє загальне електропостачання

  1. Природні пляжі та озера, де можна провести день та скористатись зарядними станціями лінійки RIVER 2 для зарядки гаджетів

  1. Риболовля та відпочинок за містом тривалий час з можливістю генерації енергії сонця за допомогою портативних сонячних панелей 220 Вт та зарядної станції RIVER Pro 768 Вт·год.

  1. RIVER 2 256 Вт·год та RIVER 2 Max 512 Вт·год для використання у туристичних маршрутах та походах, де важко знайти доступ до електропостачання

  1. Зарядні станції лінійки DELTA та портативні сонячні панелі для використання у парках та заповідниках, де заборонено використовувати бензинові генератори

  1. Фестивалі та інші масові заходи, де можна використати зарядні станції для забезпечення електропостачання на стенді або на майданчику для виступів

  1. Водосховища та річки, де можна заряджати гаджети під час плавання на катамарані чи човні від легких та компактних зарядних станцій лінійки RIVER 2

Будь-які інші віддалені місця, де необхідно заряджати гаджети, включаючи гірські хижини, кемпінги, береги річок або озер, дачні ділянки, поля та багато інших місць. Завдяки портативності та ефективності продуктів EcoFlow, ви можете насолоджуватись природою, не відмовляючись від комфорту та зручності, які надає наявність електроенергії. Не пропустіть акцію “Весняна безмежність” та придбайте обладнання EcoFlow із вигодою.

 

Скористатись пропозицією

 

EcoFlow пропонує ще більше товарів для вашої автономності у будь-якому місці. Новинка 2023 року – портативний холодильник-морозильник один з них.

Холодильник EcoFlow Glacier є ефективним рішенням для використання на природі. Завдяки своїй портативності, його можна легко взяти з собою на кемпінг, риболовлю, пікнік або будь-який інший відпочинок на природі. Можливість укомплектації ручкою для перевезення та колесами, а також декілька способів живлення – від акумулятора, сонячних панелей або автомобільного прикурювача дозволяють забезпечити комфортне зберігання їжі та напоїв в будь-яких умовах.

EcoFlow Glacier може охолодити продукти до -25°C, забезпечуючи збереження свіжості та смаку їжі. Крім того, з вбудованим льодогенератором, можна з легкістю виготовити свіжі кубики льоду для напоїв спекотного дня.

Ще одним ефективним рішенням для вашого комфортного outdoor відпочинку є кондиціонер для охолодження та обігріву EcoFlow Wave 2. Портативний кондиціонер забезпечує швидке охолодження приміщення площею до 20 квадратних метрів, що особливо важливо під час спекотних літніх днів на кемпінгу або на відпочинку за містом у наметі. Зарядка напряму від сонячних панелей EcoFlow, а також портативних зарядних станцій EcoFlow стане зручним варіантом для тих, хто знаходиться вдалині від міста.

Бренд EcoFlow - це ідеальний вибір для комфортного перебування на природі в будь-яких погодних умовах. Обирайте товари необхідної ємності та потужності, подорожуйте, відпочивайте, будучи абсолютно енергонезалежними за будь-яких умов!

Придбати товар можна на сайті https://ecoflowukraine.com/  або в Авторизованому роздрібному магазині EcoFlow у м. Києві, за адресою: вул. Велика Васильківська, 129.

 

Обрати рішення для автономного відпочинку