Бренд EcoFlow створює ще більше можливостей для поціновувачів енергетичної свободи. З новою опцією протестувати обладнання в реальних умовах стає максимально просто. Потрібно лише завітати до Авторизованого роздрібного магазину EcoFlow, обрати комплект обладнання та взяти в користування на період до 5 днів.

Що це означає? Фактично ви можете “випробувати” обладнання в життєвих умовах, в побуті чи подорожі, оцінивши для себе переваги та технічні можливості конкретної моделі станції покривати ваші потреби.

Якщо вам все сподобалося, після тесту можна придбати новий пристрій в Авторизованому магазині або замовити в онлайн-магазині з доставкою.

 

ХОЧУ ТЕСТ-ДРАЙВ

 

Q&A

Скільки триває тест-драйв?
Тест-драйв EcoFlow триває до 5 днів. Ви можете повернути пристрій у будь-який момент. Просто зверніться до Авторизованого роздрібного магазину EcoFlow за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 129.

Скільки коштує тест-драйв?
Тест-драйв пристрою EcoFlow є безкоштовним.

Де можна отримати рішення EcoFlow на тест-драйв?
Всі прилади EcoFlow в рамках опції тест-драйв доступні в Авторизованому роздрібному магазині за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 129.

Як взяти обладнання на тест-драйв і що для цього потрібно?
Вам потрібно мати при собі особистий паспорт та код ІПН.

Чи можу я повторно взяти EcoFlow на тест-драйв?
Так! Якщо ви раніше не тестували пристрій, який ви хочете взяти на тест-драйв.

Що робити, якщо EcoFlow зламався під час тест-драйву?
У разі виникнення проблем з пристроєм під час тест-драйву, просимо звернутися до Авторизованого роздрібного магазину. Для оперативної комунікації ви можете зателефонувати за номером +380636592341.

Як повернути EcoFlow після тест-драйву?
Повернути пристрій після закінчення тест-драйву варто в Авторизований роздрібний магазин EcoFlow за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 129.

Станції та сонячні панелі, які доступні для тест-драйву:

ХОЧУ ТЕСТ-ДРАЙВ