EcoFlow створює ще більш інноваційні та доступні рішення для енергонезалежності кожного. Ми готові презентувати нову сонячну систему та потужне рішення індивідуального енергозабезпечення для будинків і квартир. Тому запрошуємо долучитись до офлайн-заходу кожного енергетичного інноватора та прихильника бренду EcoFlow!

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

 

Що у програмі?

1. Презентація та демонстрація найновішого рішення від EcoFlow – мікроінвертора PowerStream

PowerStream допомагає використовувати сонячну енергію у вашій мережі й при цьому не потребує відключення від загальної. Фактично ви використовуєте одночасно і згенеровану сонячними панелями енергією і міську мережу. При високій генерації – ви споживаєте більше енергії сонця, при низькій або вночі – автоматично від централізованої мережі.

2. “Тест-драйв” холодильника-льодогенератора Glacier, газонокосарки Blade та кондиціонера Wave 2

На вас чекають прохолодні напої від Glacier, віртуальне керування Blade та багато ексклюзивної інформації про новинки 2023 року

3. Підсумки розіграшу зарядної станції RIVER 2 та гнучкої сонячної панелі 100 Вт

Протягом двох місяців ми фіксували кожного клієнта, хто робив покупки в Авторизованому роздрібному магазині та саме під час презентаційного вечора оберемо переможців. Тому, якщо ви придбали будь-яке обладнання в магазині, чекаємо вас на “Великій презентації”. 4. Фото, відео, подарунки, смачні ласощі від EcoFlow Ми будемо раді бачити вас із друзями та сім’ями. Інновацій, інформації та хорошого настрою вистачить на всіх.

4. Фото, відео, подарунки, смачні ласощі від EcoFlow

Ми будемо раді бачити вас із друзями та сім’ями. Інновацій, інформації та хорошого настрою вистачить на всіх.

Як потрапити на захід?

Пройдіть коротку реєстрацію за посиланням та очікуйте запрошення напередодні заходу: https://forms.gle/qFzPSVgQjvUqz2L67

Готові дізнатись більше про сонячну систему майбутнього? Хочете стати учасником офлайн-презентації? Тоді чекаємо на вас!

Дата та час: 2 червня 2023 року о 16:00

Місце: Авторизований магазин EcoFlow, вул. Велика Васильківська, 129.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ