Клієнтоорієнтованість бренду EcoFlow виходить на новий рівень – у центрі столиці відкрито перший Авторизований роздрібний магазин, якому немає аналогів у світі.

Відтепер всі товарні лінійки енергоефективного обладнання можна знайти та протестувати офлайн. У магазині представленні: портативні зарядні станції лінійок RIVER, RIVER 2, DELTA, сонячні панелі усіх типів бренду, автономні системи енергозабезпечення квартир/будинків Power Kits, генератори та інші smart продукти EcoFlow.

Місія бренду – пропаганда енергонезалежності, адже продукція EcoFlow – це не тільки резервне живлення під час відключень централізованого електропостачання, а й можливість побудувати власну автономну від монопольних гравців ринку систему; споживати, генерувати й накопичувати зелену електроенергію та залишатись на зв’язку за будь-яких умов.

Магазин знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 129 та працює щодня з 10:00 до 19:00. Офіційне відкриття відбудеться 8-9 квітня 2023 року з активностями для відвідувачів та можливістю виграти цінні призи.

Бренд EcoFlow представлений компанією DroneUA, ексклюзивним дистриб’ютором в Україні.