Команда EcoFlow Ukraine створює ще більше можливостей для партнерства та спільного розвитку у швидкозростаючому сегменті рішень енергетичної автономності для домогосподарств та бізнесу.

З метою підвищення кваліфікації та здобуття професійних вмінь з проєктування та встановлення стаціонарних систем енергонезалежності EcoFlow, компанія проводить третю хвилю практичного курсу “Професійна інсталяція стаціонарних систем енергетичної незалежності від EcoFlow”. 

До проходження курсу запрошуються електрики, інженери енергетичних систем, інсталятори сонячних електростанцій промислового та побутового масштабів, проєктувальники, монтажники, які мають бажання підвищити кваліфікацію та освоїти інноваційні перспективні рішення для зміни виду діяльності. Для подачі заявки на проходження курсу потрібно заповнити онлайн-форму: https://forms.gle/g8XqTagmaTj3Dw3W9

Програма курсу розроблена із врахуванням:

  • ключових вимог знання та розуміння технологічних характеристик продуктів: систем EcoFlow Power KitPowerOceanPowerStream, портативних зарядних станцій лінійки DELTA в комбінації зі Smart Home Panel.
  • трендів ринку та найбільш поширених запитів клієнтів; 
  • логіки формування бізнес-моделі надання професійних послуг із проєктування та монтажу системних рішень;
  • перспектив розвитку приватної енергетики з огляду децентралізації енергоринку за механізмом Net Billing.

В рамках курсу передбачено:

  • відвідування серії онлайн-занять, які проводять спеціалісти компанії;
  • доступ до закритої спільноти в telegram-каналі, в якій зібрані корисні матеріали по роботі з продукцією бренду. Це дає можливість першочергово дізнаватися про всі новинки бренду, оновлення продукції, спілкуватися із колегами-однодумцями та ділитись власним досвідом напряму із представником бренду.
  • проходження сертифікаційного тестування для підтвердження успішного опанування курсу;
  • отримання сертифіката про здобуття кваліфікації.

Навчання проходить в форматі онлайн занять з використанням платформи ZOOM та одного офлайн-заняття в навчальному класі організатора (м. Київ, детальна інформація надається зареєстрованим учасникам).

Дати та час проведення онлайн-занять: 6-8 березня 2024 року з 13.00 по 14:30 год.

Дата проведення офлайн навчання повідомляється після закінчення онлайн-курсу.

Участь безкоштовна.

Подати заявку на проходження курсу можна заповнивши онлайн-форму. Додаткова інформація за номером 0 800 20 75 55

Попередньо близько 100 фахівців закінчили курс та розпочали співпрацю із брендом. Успішне проходження навчання забезпечило не лише набуття спеціалізованих знань зі встановлення сучасних систем енергетичної автономності EcoFlow, а й стало основою розширення професійної сфери надання послуг зі встановлення інноваційного обладнання. В комплексі, це дозволяє гарантувати додатковий заробіток, розширення клієнтської бази та зростання разом із світовим лідером рішень енергетичної незалежності.