Бренд EcoFlow – заряджений партнер Grain Storage Forum "Elevator"

Енергетична незалежність – важливий вектор розвитку агросектору найближчим часом. Інтеграція потужних рішень, які здатні накопичувати та генерувати електроенергію можлива вже сьогодні у кожну сферу бізнесу, агрогалузі зокрема.

Напередодні продукти EcoFlow були представлені ексклюзивним дистриб’ютором бренду, компанією DroneUA, на спеціалізованому форумі Grain Storage Forum "Elevator". Головною метою дискусій якого, були питання перспектив та викликів зернового ринку в поточному році, шляхи формування енергетичної незалежності агровиробників, автомізація роботи офісних будівель, мобільних офісів тощо. 

Які рішення EcoFlow для підприємств агрогалузі доступні сьогодні?

- Автомізація роботи, створення резервного джерела живлення та використання відновлюваної енергетики за допомогою сонячних панелей та зарядних станцій EcoFlow;

- встановлення автономних систем EcoFlow Power Kit для тривалої роботи в період виключення централізованого електропостачання та керування споживанням електроенергії від загальної й альтернативної мереж;

- удосконалення енергонезалежних систем бренду шляхом поєднання товарів екосистеми між собою і регулярних оновлень продуктових лінійок EcoFlow. Портативні зарядні станції та кожна з автономних систем дозволяють розширювати комплектацію, збільшуючи ємність та потужність при потребі.

Необхідна техніка для організаційної частини заходу була заживлена від портативної зарядної станції DELTA Pro 3600 Вт·год та додаткової батареї DELTA Pro Extra Battery 3600 Вт·год, ємності та потужності яких було б достатньо для продовження заходу в разі відключення централізованого електропостачання. 


Дякуємо організаторам заходу ProAgro Information Company, INSIGHTEX,  Асоціація Елеваторів України, Українська Зернова Асоціація за інвестицію часу в обговорення актуальних викликів ринку.