Компанія EcoFlow знову завойовує нагороди за інноваційні рішення своїх продуктів. Цього разу одразу чотири продукти компанії були відзначені премією iF DESIGN AWARD. Переможцями стали такі позиції від EcoFlow: DELTA ProDELTA MaxСонячна панель 400Вт і Smart Generator, що були представлені в галузі продуктів.

Що це за нагорода? Уже понад 70 років iF DESIGN AWARD визнається еталоном відмінного дизайну. Щороку журі відзначає досягнення дизайну в багатьох галузях: дизайн продуктів, упаковки, комунікацій та послуг, архітектура, інтер’єр, досвід користувача (UX) та інтерфейс користувача (UI). Це перша заявка EcoFlow на iF DESIGN AWARD з моменту отримання трьох нагород у 2019 році.

«Для нас велика честь бачити, що продукти EcoFlow були визнані журі престижної премії iF DESIGN AWARD», – сказав Томас Чан, директор з досліджень і розробок EcoFlow. «EcoFlow вірить, що кожен може стати частиною стійкого та нейтрально-карбонного майбутнього. Саме це мотивує нас продовжувати створювати інновації щодня».

Чотири продукти-переможці були вперше запущені в липні 2021 року на Kickstarter, як частина краудфандингової кампанії. Вона і донині залишається найбільш фінансованим технологічним проєктом на Kickstarter. Портативна електростанція DELTA ProDELTA MaxСонячна панель 400Вт і Smart Generator є ключовими компонентами екосистеми DELTA Pro. Це перше інтегроване рішення з відновлюваної енергії, яке стосується виробництва, зберігання та використання електроенергії. 

Портативна електростанція DELTA Max – масштабована версія DELTA Pro, має базову потужність 2016 Вт·год, яку можна розширити до 6048 Вт·год. Такої потужності достатньо для аварійної потреби в енергії середньої сім’ї протягом двох днів.

У зв’язку з цим EcoFlow оголосила, що 12 травня запустить портативний кондиціонер EcoFlow Wave, щоб розширити свою продуктову екосистему. EcoFlow Wave стане першим на ринку портативним кондиціонером, який поєднує продуктивне охолодження, портативність і час автономної роботи.

«Наше бачення виходить за рамки пропозиції електроенергії користувачам», — сказав Чан. «Ми також прагнемо запропонувати найкращий досвід життя, і немає нічого важливішого, ніж створення комфортного середовища проживання, яке EcoFlow Wave пропонує будь-коли та будь-де».

Джерело