Сьогодні, в умовах зростаючих потреб у стабільному та доступному живленні, стаціонарні системи енергетичної незалежності здобувають популярність серед власників будинків. В екоситемі продуктів EcoFlow система енергонезалежності Power Kit —  перша у світі інтегрована система енергозабезпечення типу plug and play (швидко встановлюйте та одразу користуйтесь), розроблена спеціально для автономних будинків і трейлерів. Давайте докладніше розглянемо цей продукт на прикладі реального користувача.

Від ідеї до реальності: огляд 

EcoFlow Power Kit  — це система, розроблена для надання стабільного живлення будинкам або трейлерам для забезпечення енергетичної незалежності від централізованої електромережі. Вона складається з:

 

  1. Power Hub — це перетворювач постійного струму, який одночасно виступає як центральний концентратор для всіх підключень. Його вихідна потужність становить 3600 Вт, що дозволяє живити побутові прилади та електроніку.

  2. LFP-акумулятори — до Power Hub можна під'єднати до трьох акумуляторів ємністю по 2 або по 5 кВт-год, що загалом зможе надати системі здатність накопичити до 15 кВт-год енергії.

  3. Сонячні панелі — до системи можна підключити сонячні панелі, максимальною потужністю 4800 Вт

  4. Іінтелектуальна розподільна панель змінного/постійного струму, яка може підключати до шести ланцюгів змінного струму в будинку або трейлері та дванадцять ланцюгів постійного струму

  5. Power Kit консоль дає можливість відстежувати та контролювати всю інформацію автономної системи живлення будинку чи трейлера.

Цей потужний акумуляторний запас дозволяє забезпечити повноцінне живлення середнього будинку протягом одного дня. Іншими словами, в економному режимі користувач може живити дім від енергонезалежної системи EcoFlow до 48 годин без підключення до централізованої електромережі.

Важливою є можливість додаткового підключення сонячних панелей, які дозволять збирати та надалі перетворювати сонячну енергію на електричний струм, забезпечуючи повноцінну автономію будинку.

Досвід користувача

Один із користувачів EcoFlow Power Kit поділився своїм досвідом використання після майже чотирьох місяців експлуатації. Під час вибору системи, він орієнтувався на власні потреби у споживанні електроенергії. Вагомою була можливість забезпечити живлення для освітлення, обігріву води, пральної машини та інших побутових пристроїв у його будинку на два поверхи.

На першому етапі було встановленокомплект Power Kit з одним акумулятором ємністю 5 кВт-год. Проте, після короткого періоду експлуатації, господар вирішив збільшити ємність системи, додавши ще одн акумулятор(5 кВт-год) та чотири сонячні панелі (400 Вт). Ця зміна дозволила йому повністю задовольнити всі свої потреби в електроенергії завдяки енергонезалежній системі.

"Раніше, на ранок залишалося 15% батареї, тож я змушений був підключати її до мережі. Але мене це не влаштовувало, добре, що EcoFlow дозволяє легко додавати компоненти, що мені й було потрібно", — поділився користувач.

Модульність, як ключовий аспект

Наразі користувач задовольняє свої потреби в енергії за допомогою системи з ємністю 10 кВт. У майбутньому він також розглядає можливість збільшення ємності системи до 15 кВт-год, додавши ще одну батарею на 5 кВт.

“Я подивився трохи, як закордоном те все робиться...от американці кажуть "Practice makes perfection" - так і тут. Я планую купити ще чотири сонячних трекери. І повторюсь, що модульність — це сильна сторона EcoFlow, адже придбавши мінімальний набір далі можеш доповнювати його, як тобі зручно.  Я власне, спочатку купив один RIVER потім ще один — потужніший, потім ще взяв інверторний генератор EcoFlow, а в планах ще купити холодильник Glacier і можливо кондиціонер Wave  від EcoFlow" - каже власник Power Kit

Сонячні панелі: практика генерації енергії

За допомогою мобільного додатка EcoFlow, який дозволяє контролювати систему зі смартфона, користувач показав графіки генерації енергії сонячними панелями. За сонячних літніх днів цього сезону сонячні панелі здатні генерувати до 18,7 кВт енергії щодня.

Важливо також те, що протягом дня Power Kit може одночасно працювати й на видачу електроенергії та на її поновлення від сонячних панелей, інверторного генератора  чи централізованої мережі.

Та навіть у зимовий період, коли активність сонця знижується, виробіток сонячних панелей може триматись на рівні 100-200 Вт на годину. Це дозволяє забезпечити роботу критичних споживачів електроенергії в будинку, таких як холодильник та гаджети.

Зростаючи разом з потребами, користувач планує додати до системи ще додаткові сонячні панелі. Також в майбутньому він розглядає можливість встановлення подвійного лічильника, який дозволить надлишкову електроенергію продавати у централізовану мережу.

Отож, комплект EcoFlow Power Kit з ємністю 10 кВт-год та підключеними сонячними панелями потужністю по 400 Вт дозволить  наступне:

  • Забезпечити автономне живлення приватного будинку з двома поверхами на одну добу для всіх побутових потреб.

  • Генерувати енергію від сонця на рівні до 18,7 кВт щодня у сонячні дні.

  • Збільшувати ємності батарей (до 15 кВт-год) в разі потреби.

  • Додатково під'єднати ще 4 сонячних панелі для подвоєння генерації сонячної енергії (загалом 8 панелей).

  • Можливість продажу надлишкової електроенергії за "зеленим" тарифом при наявності двофазного лічильника та відповідних угод.

EcoFlow — це екосистема енергонезалежних рішень, яка готова запропонувати оптимальний продукт для різноманітних потреб. Наша команда готова надати консультації та допомогти вибрати найкраще рішення для вашого життя, роботи або відпочинку.