В рамках Міжнародній виставці EcoEnergy Expo 2023, що пройде у Міжнародному виставковому центрі м. Києва з 17 по 19 жовтня запрошуємо відвідати спеціалізовані локації та демонстрації обладнання EcoFlow.

Протягом трьох днів бренд EcoFlow буде представлений на двох локаціях та пропонує відвідувачам наступні активності: 

  • Презентація трифазної системи PowerOcean з підключенням до сонячних панелей в режимі реального часу.
    17,18 та 19 жовтня з 12:00 до 13:00, на відкритому майданчику біля головного входу (1С) у виставковий павільйон. 
  • Експозиція рішень EcoFlow. У виставковому павільйоні, на стенді № E-3-1, відвідувачі зможуть ознайомитися з усіма рішень EcoFlow та поспілкуватися з нашими фахівцями. Для відвідування виставки Організатори просять пройти попередню безкоштовну реєстрацію https://www.iec-expo.in.ua/ua/vidviduvacham/online/ee
  • ІІ Енергетичний форум-презентацію: EcoFlow Energy DAY 2023: Стаціонарні рішення для енергетичної незалежності бізнесу та приватного сектору”.

В програмі події презентація стаціонарних рішень Power Kit та PowerSream, а також перша презентація трифазної системи Power Ocean в Україні. До дискусійної панелі будуть долучені експерти ринку енергетики, спільно з якими ми обговоримо тренди, виклики та можливості України.

Дата проведення 18 жовтня, з 14:00 по 18:00, конференц-зал Е-5 на експозиційній зоні. Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

 

Реєстрація

 

Локація: Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський проспект, 15.

Дати проведення: 17-19 жовтня 2023 року.