EcoFlow Solar Tracker – перший сонячний трекер для побутового використання вже в нашому магазині

Представляємо новинку 2022 року EcoFlow Solar Tracker – перший сонячний трекер для побутового використання, який збільшить продуктивність сонячних панелей на 30%.

Сонячний трекер від EcoFlow – це інноваційний пристрій, який відслідковує переміщення сонця за допомогою спеціального датчика і повертає фотоелектричну панель під потрібним кутом вслід за його рухом. У результаті панель фактично слідує за сонцем, а отже акумулює максимум сонячної енергії протягом дня. Завдяки цьому продуктивність сонячних панелей збільшується в середньому на 30%. 

Solar Tracker від EcoFlow сумісний практично з будь-якою сонячною панеллю незалежно від бренду виробника. Сам трекер має міцний панельний каркас та стійкі ніжки, які допоможуть розмістити сонячну панель у будь-якому місці і гарантуватимуть надійність установки.

Детальні технічні характеристики новинки EcoFlow Solar Tracker можна дізнатися на офіційному онлайн-магазині EcoFlow Ukraine за посиланням

EcoFlow Ukraine – офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні.Асортимент товарів EcoFlow включає дві основні лінійки RIVER – для побутового користування та DELTA – для промислових масштабів, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми. З повним асортиментом товарів можна ознайомитися в онлайн-магазині EcoFlow Ukraine за посиланням