Акційна пропозиція “EcoFlow в кожен дім!” поширюється на портативні зарядні станції DELTA, DELTA Pro та додаткову батарею DELTA Pro Extra Battery. Акція дійсна в період з 19 січня по 01 квітня 2023 року за умови наявності товарів  в магазинів та в офіційних дилерів бренду.
 

Економія на вказані позиції становить до 20%. Ціни в онлайн-магазині вказані з урахуванням знижки.

Вже сьогодні технології EcoFlow забезпечують  понад 37 тис. сімей надійним живленням будь-де та будь-коли. Спеціальна пропозиція на найпопулярніші моделі лінійки DELTA для побутового використання та забезпечення електроенергією бізнесів відкриває ще більше можливостей для енергетичної незалежності. 

Товари що беруть участь в Акції:
 

- EcoFlow DELTA 1260 Вт·год;

- EcoFlow DELTA Pro 3600 Вт·год;

- EcoFlow DELTA Pro Extra Battery 3600 Вт·год.
 

Портативні зарядні станції лінійки DELTA – професійне рішення в забезпеченні електроенергії. Зарядна станція EcoFlow DELTA 1260 Вт·год дозволить живити всі необхідні прилади у квартирі/будинку тривалий час при аварійних відключеннях електроенергії. EcoFlow DELTA Pro 3600 Вт·год у парі з додатковою батареєю допоможе бізнесу працювати безперебійно за будь-яких умов.
 

Купуйте товар з вигодою та створюйте свій енергетично безпечний та надійний осередок з EcoFlow. Акційний товар доступний у кожного з офіційних представників бренду в Україні та в авторизованому онлайн-магазині EcoFlow за посиланням: https://ecoflowukraine.com/portable-charging-stations/

Гарантійні зобов’язання та сервісна підтримка поширюється на весь акційний товар.
Працюємо, щоб у кожному домі було “світло”!