Наш партнер, офіційний представник EcoFlow в Україні, DroneUA, 7 липня провів першу офлайн-зустріч на тему енергонезалежності та екосистемності рішень від EcoFlow. “Велика зустріч партнерів DroneUA: трансформація, партнерства майбутнього, енергетична незалежність” - захід, що зібрав в одному місці учасників, експертів та дилерів енергетичного ринку, представників профільних та загальноукраїнських медіа. В програмі заходу була масштабна презентація можливостей EcoFlow та експертне обговорення майбутнього енергетичного ринку України. 

Що особливо відрізняло подію, то це її практичність: вся локація була під’єднана до портативних зарядних станцій EcoFlow показуючи, що енергетична незалежність уже може бути реалізована будь-де. Всі прилади від кавомашини до екрана, на якому транслювалась презентація, живились виключно від енергії, що накопичили раніше та сонячної енергії. На території були розташовані сонячні панелі, що генерували сонячну енергію протягом трьох годин, поки тривав захід. Підвищувала продуктивність роботи сонячної панелі наша новинка - сонячний трекер EcoFlow Solar Tracker.

Гості заходу тестували портативні станції EcoFlow у різних сценаріях: живлення електроінструменту для ремонту, обладнання для комфортного кемпінгу, поповнення електроенергією заряду батарей дрона, побутові пристрої для домашнього комфорту та віддалений офіс. Тематичні зони показали різноманітність застосування портативних станцій EcoFlow, бо кожен споживач може обрати для себе станцію різної потужності, залежно від необхідності. Серед потреб ринку ще важливо представляти саме комплексні рішення, коли споживач отримує комплект обладнання, що може генерувати та зберігати електроенергію в одному місці. 

На території України DroneUA уже формує сітку партнерів навколо інноваційних технологій. Мережу складають як одні з найбільших представників у своєму сегменті: Епіцентр К, ІБІС, STORGOM, Motostuff, Pipl.ua, так і середні та малі роздрібні магазини, що хочуть пропонувати своїм споживачам кращі інноваційні рішення.

На початку свого шляху EcoFlow пропонував споживачам станції для портативного зберігання енергії. Зараз EcoFlow - це ціла екосистема рішень для енергонезалежності, і практично кожен місяць випускаються новинки на ринок. Україна у тестуванні та інтеграції цих рішень займає передові позиції у світі, драйвуючи ринок та задаючи тренди. 

Дякуємо всім гостям, які відвідали захід “Велика зустріч партнерів DroneUA”. Долучились до неї торгові партнери, експерти, представники державних інституцій, медіапартнери. Цінуємо вашу підтримку та продовжуємо розвиватись!