Представляємо новинку 2022 року - інтелектуальний генератор EcoFlow Smart Generator, який стане вашим надійним резервним джерелом живлення.

EcoFlow Smart Generator - це інтелектуальний генератор, який здатний подовжити  роботу вашої зарядної станції EcoFlow DELTA Pro або DELTA Max та використовується безпосередньо для живлення ваших побутових пристроїв у випадку відключень електроенергії.

Завдяки технології змінного струму, ефективність використання пального в EcoFlow Smart Generator на 10% вища, у порівнянні з традиційними генераторами. Це робить його значно економнішим за конкурентів.

Функція дистанційного керування за допомогою додатка EcoFlow дозволяє увімкнути розумний генератор на відстані. Тобто, у надзвичайних ситуаціях ви можете керувати генератором, не виходячи на вулицю.

EcoFlow Smart Generator дбає про ваше життя та здоров’я. Завдяки датчику, що вимірює рівень концентрації вуглекислого газу, пристрій автоматично вимикається, якщо рівень кисню у навколишньому середовищі досягає критично низького для життя людини рівня.

На LCD екрані передньої панелі ви можете легко перевірити стан вашого генератора: вихідні дані, час роботи, що залишився тощо.

Інтелектуальний генератор від EcoFlow компактний та має вагу всього 28,5 кг. У порівнянні з іншими паливними генераторами, EcoFlow Smart Generator майже безшумний. Навіть при найбільш потужній роботі рівень його шуму становить всього 67 дБ.

Детальні технічні характеристики новинки EcoFlow Smart Generator

EcoFlow Ukraine - офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні.

Асортимент товарів EcoFlow включає дві основні лінійки: RIVER - для побутового користування та DELTA - для промислових масштабів, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми. Перейти до каталогу