Сучасна сонячна панель EcoFlow 400 Вт — вже наявна в нашому магазині. Товар можна отримати прямо сьогодні. Дізнавайтеся деталі, звернувшись на номери: +38 (093) 457 57 57 або +38 (073) 326 18 57.

Ключові характеристики Solar Panel EcoFlow 400W 

Компактна, бо має невелику конструкцію та плечовий ремінь, отож, панель легко скласти й перемістити з однієї точки до іншої. 

Ефективна, адже панель вироблена з монокристалічних кремнієвих елементів. Це дає змогу отримати на 21% більше енергії.

Технології IP67 зробили сонячну панель водонепроникною. Також дана модель — це додатковий шар скловолокна, який захищає елементи від подряпин, вигинів та пошкоджень. 

 

Обладнана універсальним роз’ємом MC4, тож здатна працювати практично з усіма портативними зарядними станціями, включно з EcoFlow. 

Детальні технічні характеристики EcoFlow Solar Panel 400 Вт є в офіційному онлайн-магазині EcoFlow Ukraine за посиланням.

EcoFlow Ukraine – офіційний авторизований магазин EcoFlow в Україні. Асортимент товарів EcoFlow включає дві основні лінійки RIVER – для побутового користування та DELTA – для промислових масштабів, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми. З повним асортиментом товарів можна ознайомитися в онлайн-магазині EcoFlow Ukraine за посиланням.