Чи замислювалися ви, що можете використовувати електроенергію взагалі будь-де та будь-коли? Якщо ви бажаєте бути енергонезалежними усюди та завжди, тоді запрошуємо на майстер-клас "Незвідані можливості енергетичних рішень від EcoFlow". 

В рамках воркшопу ви дізнаєтеся, на які продукти варто звернути увагу особисто вам, щоб забезпечити свою енергетичну автономність не просто в періоди відключення світла, а за будь-яких умов.

Дата заходу: 15 березня 2024 року.

Час проведення: з 13:00 до 15:00.

Локація: Авторизований магазин EcoFlow за адресою: м. Київ, Велика Васильківська вулиця, 129 (найближчі ст. м. Либідська та ст. м. Палац “Україна”).

Участь безплатна, за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/JxYdcv6B5QyKkHbC7

 Під час майстер-класу експерти EcoFlow Ukraine розкажуть і покажуть: 

  • як обрати обладнання, що максимально забезпечить ваші потреби в енергоспоживанні;
  • які можливості має кожна із портативних зарядних станцій бренду в умовах нетипового використання;
  • як правильно порахувати час роботи станції та кількість спожитої енергії на прикладі ваших найбільш використовуваних пристроїв.

Фахівці бренду нададуть відповіді на найпоширеніші запитання та поділяться інформацією про особливості роботи станцій за різних життєвих сценаріїв.

При собі варто мати бажання долучитися до енергоефективного та екологічного майбутнього. Кожен учасник заходу отримає промокод зі знижкою на енергонезалежні рішення від EcoFlow. Приведіть друга, щоб подвоїти персональну знижку!

Прохання підтвердити свою участь до 14 березня 2024 року включно, заповнивши форму реєстрації вище!

З нетерпінням чекаємо вас на зустрічі зі спільного вивчення можливостей зарядних станцій EcoFlow!